Zestaw wspomagający masę mięśniową i siłę

Hi Tec

Jeśli pragniesz w krótkim czasie zwiększyć masę mięśniową to ten zestaw jest dla Ciebie. W zestawie znajdziesz odżywkę wysokobiałkową, odżywkę na masę typu Gainer, oraz kreatynę w postaci 7 najlepszych form wzmocnionych beta alainą.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

243,80 zł 179,00 zł

Podstawowe Informacje

To  wspomagający zestaw zawierający wysokokaloryczną, węglowodanowo-białkową odżywkę Whey Mass Bulider, odżywkę wysokobiałkową  Protein 80  oraz mix kreatyn wzmocnionych beta-alainą BetaBolic. Zestaw przeznaczony dla  sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę mięśniową oraz zwiększyć siłę. 


Opakowanie: Whey Mass Bulider 3000g, Protein 80 1000g, BetaBolic 500g, Shaker 700ml,  

whey massW zestawie odżywek wspomagających na masę i siłę gainer Whey Mass Builder odgrywa niebagatelną rolę. Niskotłuszczowa odżywka zawiera 70% świetnie trawionych węglowodanów i 20% doskonale przyswajalnego, roślinno-zwierzęcego białka. Podstawowym zadaniem Whey Mass Builder jest dostarczać mięśniom energii na cały dzień oraz odżywiać włókna mięśniowe. To właśnie białko pozwala na szybki rozrost masy mięśniowej, a węglowodany dają siłę i wytrzymałość. Whey Mass Builder został wzbogacony o aminokwasy niezbędne sportowcom i witaminy tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie sportowca na składniki odżywcze w trakcie cyklu budowy masy i siły. Idealne propocje między białkiem, węglowodanami a tłuszczami, wysoka kaloryczność przy niskiej zawartości tłuszczu oraz bogactwo aminokwasów i witamin sprawiają, ze twój trening będzie nie tylko jeszcze bardziej efektywny, ale również szybko przyniesie dostrzegalne rezultaty!

PROTEIN 80 jest wysokobiałkową odżywką  zawierającą w suchej masie ponad 80% pełnowartościowej proteiny. Preparat jest fundamentem budowy silnych i dużych mięśni. Dzięki kompozycji białka serwatkowego z białkiem pszenicznym  Protein 80 uzupełnia dietę ciężko trenującego sportowca w pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych, charakteryzujący się długim czasem wchłaniania. Poszczególne komponenty białkowe preparatu uzupełniają się wzajemnie tworząc w ten sposób produkt o  wysokiej wartości biologicznej BV= 105. Mieszanina białka zwierzęcego z roślinnym zapewnia skuteczny wzrost mięśni przy minimalnym przyroście tkanki tłuszczowej i wzroście poziomu cholesterolu we krwi.  Zawarty w preparacie koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się bardzo wysoką wartością odżywczą oraz aktywnością anaboliczną i immunostymulującą. Dzięki wysokiej zawartości glutaminy oraz aminokwasów BCAA Protein 80 poprawia bilans azotowy ustroju oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne. Preparat szczególnie polecany jest dla sportowców wyczynowych oraz ludzi aktywnych ruchowo. Stanowi także doskonałe uzupełnienie białka w diecie osób będących w okresie rekonwalescencji. 

BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika. Dodatkowo kreatyna sprzęgnięta z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii – cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. BetaBolic pozwoli przekroczyć próg „upadku mięśniowego” podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów.


shaker gratis

Dawkowamie

Whey Mass Builder:
 Około 100g (10 łyżek stołowych) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka.
Dni treningowe: spożywać dwa razy dziennie- dwie godziny przed treningiem i około pół godziny po treningu.
Dni nietreningowe: spożywać trzy razy dziennie zaraz po posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzględnieniem porannej i wieczornej porcji)

Protein 80
25 gramów (2 łyżki stołowe) proszku rozpuścić w 250 ml mleka, spożywać po posiłkach lub między posiłkami.

Dni treningowe : rano po przebudzeniu, ok. 15 minut po treningu, przed snem.
Dni nietreningowe : trzy razy dziennie (rano, w ciągu dnia, przed snem)

Beta Bolic
Zażywać 4,4 g proszku po treningu lub w dni nie treningowe rano na czczo. Popijać wodą.

- Data dodania: Ocena: 5
Świetny, tani zestaw i ma wszystko, co potrzebne do zrobienia masy.
- Data dodania: Ocena: 5
Dobry zestaw, przybyło mi po nim 5 kg w miesiąc :)
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: