100% Creatine Monohydrate 1000g

Scitec Nutrition

Kreatyna jest jednym z najsilniejszych, niesterydowych substancji, których przyjmowanie drastycznie zwiększa siłę mięśni oraz masę sportowca. 100% Creatine Powder zawiera najczystszy monohydrat kreatyny, pozwalający na bezpieczną i skuteczną suplementacja w trakcie cyklu budowy masy i siły.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

69,00 zł

100% Creatine Monohydrate. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 1000 g


100% Creatine Powder od Scitec Nutrition to czysty monohydrat kreatyny w zmikronizowanej, doskonale rozpuszczalnej i wchłalnialnej formie. 100% Creatine Powder jest produktem bezsmakowym, dlatego można go łączyć z dowolnym napojem. Przyjmowany regularnie, 100% Creatine Powder pozwala na szybkie podniesienie efektów treningowych, takich jak zwiększenie siły, wytrzymałości i masy.

Kreatyna to substancja, w skład której wchodzą trzy aminokwasy: metionina, arginina i glicyna. Badania nad kreatyną przez wzgląd na jej niezwykłe właściwości anaboliczne zostały rozpoczęte już w latach 20 XX w. Od tamtego czasu kreatyna stała się jedną z najchętniej wykorzystywanych substancji w suplementacji podczas budowania masy i siły mięśniowej. Tak duża popularność kreatyny związana jest z jej wielostronnym działaniem na organizm, powodującym szybki przyrost siły, masy i wytrzymałości.

 

Jak działa kreatyna?

Kreatyna działa w następujący sposób:

- wiąże wodę w komórkach, co pozwala na przyspieszenie procesów anabolicznych, zachodzących w mięśniach;

- przyspiesza odtwarzania rezerw glikogenu, dzięki czemu pozwala wydłużyć trening oraz czyni go jeszcze bardziej efektywnym;

- zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu IGF-1 oraz MGF (mechanicznego czynnika wzrostu), co pozwala na zintensyfikowanie rozrostu tkanki mięśniowej;

-  odnawia poziom energetyczny komórki, czynnie uczestnicząc w przemienie ADP w ATP;

- chroni białka przez rozpadem dzięki wspieraniu naturalnego mechanizmu obronnego komórek człowieka;

- zwiększa siłę mięśni, co pozwala zwiększyć wydolność i wytrzymałość oraz poprawić osiągane przez sportowca wyniki.


DAWKOWANIE

Korzystny efekt jest zauważalny przy dziennym spożyciu min. 3 gram kreatyny w ciągu doby. Należy podzielić swoją masę ciała [kg] przez 3 - otrzymana wartość to ilość kreatyny [g] jaką powinno się dziennie spożywać w fazie nasycania kreatyną (pierwszy tydzień stosowania) podzieloną na kilka porcji. Po tym okresie nie należy spożywać więcej niż połowę powyższej porcji w celu utrzymania efektów. Spożywać na pusty żołądek, najlepiej po treningu wraz z węglowodanami. W celu uzyskania pożądanego roztworu, porcję produktu (5 gramów) rozpuścić w 400 ml płynu. Nie spożywać jednorazowo więcej niż 10 g produktu, rozdzielić dzienne spożycie na kilka porcji w ciągu dnia.


Stworzone przez i wyprodukowane dla: SCITEC NUTRITION P.O.Box 431975 Miami, FL 33243, USA. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Importer: CYTOGEN sp. z o.o., ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków.

Składniki: monohydrat kreatyny.
Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki.

Składniki aktywne5 g (porcja)
monohydrat kreatyny 5000 mg
zawartość kreatyny 4420 mg

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
- Data dodania: Ocena: 5
Pomaga mi w budowie tkanki mięśniowej i siły . Ogólnie jestem zadowolony z efektów jakie zrobiłem na tym cyklu kreatynowym , polecam spróbować :-)
- Data dodania: Ocena: 5
Aktualnie stosuje ta kreatynę , zauwazyłem lepsza regenerację , wiekszą siłę i troszkę wagę podbiłem ;) Działa wiec polecam , produkt jest naprawde tani jak za taka jakość ;)
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: