ZMA 90 kapsułek Fitness Authority

Fitness Authority

ZMA jest zaawansowaną formułą stworzoną dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni a także przyspiesza regenerację i naprawę tkanek.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł 29,00 zł

ZMA. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 90 kapsułek (masa netto: 69 g)


ZMA Suplement Diety - kombinacja dwóch minerałów - cynku i magnezu oraz witaminy B6 w kapsułkach, pzeznaczona szczególnie dla osób aktywnych fizycznie.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

ZMA to całkowicie naturalna, niesterydowo-anaboliczna kompozycja cynku i magnezu z dodatkiem witaminy B6 przeznaczona dla ludzi aktywnych fizycznie a przede wszystkim dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość oraz siłę i masę mięśniową. Wszystkie substancje aktywne wchodzące w skład ZMA skutecznie ograniczają katabolizm mięśni, wspierają procesy anaboliczne, zapobiegają skurczom mięśni, pomagają w łagodzeniu bólu związanego z przetrenowaniem, zapobiegają wystąpieniu stresu i przemęczenia. Zwiększają koncentrację i przyczyniają się do głębokiego, relaksującego snu. Minerały, w tym przede wszystkim cynk i magnez, to niezwykle ważny element diety każdego człowieka a szczególnie sportowców. Ich odpowiednie stężenie w organizmie warunkuje prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych a szczególnie we wszystkich procesach wzrostu i regeneracji tkanek. Bez odpowiedniej ilości tych minerałów równowaga organizmu ulega zaburzeniu co objawia się przemęczeniem, brakiem odpowiedniej aktywności i wydolności a co za tym idzie – brakiem efektów treningowych. Chociaż powszechnie uważa się, że ZMA® jest suplementem przeznaczonym głównie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, to w rezultacie może przynieść wiele korzyści dla każdego człowieka.

Sposób użycia

Spożywać 2 kapsułki przed snem. Zaleca się unikanie spożywania ZMA łącznie z produktami zawierającymi dużą ilość wapnia.


Producent: Fitness Authority® Sp. z o.o., ul. M. Reja 3, 80-404 Gdańsk, Poland. Wyprodukowano w UE.

Składniki: cytrynian magnezu, substancja wypełniająca (E460(i)), otoczka kapsułki [żelatyna, barwnik (E171), woda], substancje przeciwzbrylające (E551, E470b), cytrynian cynku, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Substancje aktywne1 kapsułka (% ZDS)2 kapsułki (% ZDS)3 kapsułki (% ZDS)
Cynk 5 mg (50) 10 mg (100) 15 mg (150)
Magnez 74 mg (20) 148 mg (39) 222 mg (59)
Witamina B6 1,7 mg (121) 3,4 mg (243) 5,1 mg (364)

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Data dodania: Ocena: 5
Wyróżnia się a tle innych preparatów. Może to kwestia proporcji albo jakości składników, ale według mnie działa najlepiej, wspomaga zasypianie i regenerację.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: