CM3 250g + S.A.W. 200g

Trec Nutrition

Zestaw zwiększający siłę i wytrzymałość firmy Trec, w skład którego wchodzą jabłczan kreatyny CM3 oraz pompująca przedtreningówka S.A.W.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

105,49 zł

CM3 + S.A.W. Zestaw suplementów diety w proszku. Zawierają substancję słodzącą.
Opakowanie: 250 g + 200 g


CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.


S.A.W. to uniwersalny produkt polecany dla profesjonalnych sportowców, zwłaszcza w okresie szczególnie wysokiej intensywności ćwiczeń lub treningowej stagnacji. S.A.W. jest silnym i skutecznym preparatem, którego niezwykły efekt energetyzujący można poczuć już od pierwszego użycia. Regularna suplementacja prowadzi do przyrostu czystej masy mięśniowej i znaczącej poprawy osiąganych wyników sportowych, szczególnie w dyscyplinach wymagających dużego poziomu siły i wytrzymałości siłowej. Produkt polecany jest do stosowania przed treningiem kulturystom, fighterom, ciężarowcom, trójboistom oraz innym sportowcom siłowym.


Dawkowanie

 Dni treningoweDni nietreningowe
CM3 porcję 3 g rano po przebudzeniu
porcję 3 g przed treningiem
porcję 3 g rano po przebudzeniu
porcję 3 g w ciągu dnia między posiłkami
S.A.W. porcję 5-15 g 30 min przed treningiem
zestaw na siłę
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

CM3
Składniki: jabłczan kreatyny (95,0%); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza; aromaty; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; barwnik dla smaku ananasowego – beta-karoten; barwnik dla smaku grapefruitowego – azorubina.

Składniki aktywne3,5 g
Jabłczan Trikreatyny 3325,00 mg
w tym kreatyna 2494,00 mg

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

S.A.W.
Składniki: SUPER Pump Vasodilators [alfa-ketoglutaran L-argininy; jabłczan cytruliny; jabłczan L-argininy; ViNitrox™: ekstrakty winogron (Vitis vinifera) i jabłek (Malus pumila)]]; AGGRESSIVE Energy Maximizer [beta alanina; L-tyrozyna; tauryna; ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]]; WORKOUT Creatine Surge [monohydrat kreatyny; jabłczan kreatyny; ester etylowy kreatyny]; aromaty; kofeina bezwodna; regulatory kwasowości – kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja słodząca – sukraloza. Produkt może zawierać alergeny, takie jak: mleko, soja, pszenica jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki aktywne10 g (porcja)
SUPER Pump Vasodilators  
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy 3460,00 mg
w tym L-Arginina 2400,00 mg
Jabłczan L-Cytruliny 500,00 mg
w tym L-Cytrulina 280,00 mg
ViNitrox™: Ekstrakty Winogron (Vitis vinifera) i Jabłek (Malus pumila) 200,00 mg
AGGRESSIVE Energy Maximizer  
Beta-Alanina 2000,00 mg
L-Tyrozyna 500,00 mg
Tauryna 200,00 mg
Kofeina Bezwodna 200,00 mg
Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny] 2,00 mg
w tym Naryngenina 1,96 mg
WORKOUT Creatine Surge  
Monohydrat Kreatyny, Jabłczan Kreatyny, Ester Etylowy Kreatyny 2500,00 mg
w tym Kreatyna 2200,00 mg

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci kobiet w ciąży (200 mg w porcji dziennej - 10 g).

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Preparat może wywoływać objawy niepożądane w postaci bólów głowy oraz ewentualnego obniżenia ciśnienia tętniczego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25 °C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

- Data dodania: Ocena: 5
Najlepsza kreatyna + najlepsza przedtreningówka. Polecam, jak ktoś lubi dużo mocy na treningu :D
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: