Carni-X 60 kapsułek

Scitec Nutrition

L-karnityna jest bezpieczną i efektywną substancją podobną do aminokwasu, która odgrywa istotną rolę w rozkładzie tłuszczu i produkcji energii w organizmie człowieka.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

45,00 zł

Carni-X. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek (masa netto: 36,3 g)


L-karnityna jest bezpieczną i efektywną substancją podobną do aminokwasu, która odgrywa istotną rolę w rozkładzie tłuszczu i produkcji energii w organizmie człowieka. Jest również potrzebna do stworzenia układu przesyłania kwasów tłuszczowych do mitochondria komórek w celu ich spalenia. Bazowa molekuła L-karnityny jest przydatna w odchudzaniu, metabolizmie układu sercowo-naczyniowego, podnoszeniu sprawności fizycznej i regeneracji.

Dzięki Carni-X osiągniesz przyśpieszone spalanie tłuszczu, lepszą wytrzymałość organizmu w czasie wysiłku oraz przyspieszenie regeneracji komórek.

Dawkowanie

Stosuj 1 porcję (1 kapsułka) CARNI-X na 60 minut przed treningiem. Na dzień odpoczynku stosować z posiłkiem bogatym w węglowodany. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!


Stworzone przez i wyprodukowane dla: SCITEC NUTRITION P.O.Box 431975 Miami, FL 33243, USA. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Importer: CYTOGEN sp. z o.o., ul. Pod Fortem 15A, 31-302 Kraków.

Składniki: L-winian L-karnityny, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Sole magnezowe twasów tłuszczowych), barwnik (Dwutlenek tytanu). Produkt może zawierać: mleko, jaja, zboża zawierające gluten, soję, orzechy, seler, skorupiaki i ryby oraz ich produkty pochodne.

Substancje aktywne1 porcja (1 kapsułka)
Winian L-Karnityny 500mg
w tym karnityna 340 mg

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: