Creatine Mono Power Xplode 220g

Olimp Labs Olimp Labs

Creatine Mono Power Xplode to produkt w którym zastosowano koncepcję zmiany warunków absorpcji kreatyny. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności.

24.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

24,00 zł

CREATINE MONO POWER XPLODE™ Suplement diety w proszku. Zawiera substancje słodzące.
Opakowanie: 220 g


Creatine Mono Power Xplode to wysokomikronizowany monohydrat kreatyny, którego biodostępność znacznie przewyższa jej popularne źródła. Creatine Mono Power Xplode to produkt w którym zastosowano koncepcję zmiany warunków absorpcji kreatyny. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności.

W świecie współczesnej suplementacji w sporcie można odnieść wrażenie, że powiedziano już wszystko, a nasza wiedza osiągnęła pełnię, zwłaszcza, jeśli chodzi o stosowanie produktów bazujących na monohydracie kreatyny, jednym z najlepiej przebadanych pod tym kątem związków wykorzystywanych we wspomaganiu wysiłku przez osoby aktywne fizycznie. Fakty są zupełnie inne - jedynie wydaje się, że powiedziano wszystko, w rzeczywistości zawsze można coś poprawić i nadać dotychczasowemu sposobowi myślenia przełomowy i innowacyjny blask skuteczności działania, o którym nikt wcześniej nawet nie myślał.

 
Dotychczas największą bolączka produktów z monohydratem kreatyny była jej niska stabilność, w kwaśnym pH przewodu pokarmowego (często sugerowano zwiększenie jednorazowych porcji produktu) i konieczność równoczesnego podawania tzw. „transporterów” kreatyny poprawiających absorpcję tej molekuły z krwiobiegu do komórek mięśniowych.

Najbardziej zaawansowany produkt bazujący na monohydracie kreatyny. Niespotykana dotąd skuteczność!

Dawkowanie

2 porcje dziennie: 1 porcja bezpośrednio przed wysiłkiem i 1 porcja bezpośrednio po jego zakończeniu. 1 porcję (2,75 g proszku – 1/2 płaskiej łyżki stołowej) rozpuścić w 50 ml wody.


Producent: OLIMP LABORATORIES, Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.

Składniki: 91% mikronizowany monohydrat kreatyny, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat, 0,9% diwęglan sodu; acesulfam K, sukraloza – substancje słodzące; 0,5% cytrynian sodu, barwniki: koszenila (dla smaku fruit punch), ryboflawina, beta-karoten (dla smaku pomarańczowego), ryboflawina (dla smaku cytrynowego), dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca; 0,04% cholekalcyferol – wit. D, 0,015% chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6.

Substancje aktywne1 porcja (2,75 g)2 porcje (5,5 g)
Pure CREA-MH: 2500 mg 5000 g
Monohydrat kreatyny 2500 mg 5000 mg
w tym: kreatyna: 2200 mg 4400 mg
CREA Loading DB-6 System: 39,1 mg 78,2 mg
Witamina D 2,5 µg (50%**) 5 µg (100%**)
Witamina B6 0,35 mg (25%**) 0,7 mg (50%**)
Diwęglan sodu 25 mg 50 mg
Cytrynian sodu 13,75 mg 27,5 mg
w tym: sód 10,5 mg 21,0 mg
**%ZDS procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, nie wpływające na jego jakość i działanie.
- Data dodania: Ocena: 5
masakra ale pompa ;d
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator