Beta-Alanine Carno Rush 80 tabl.

Olimp Labs

BETA-ALANINE CARNO RUSH Olimp Labs to innowacyjne połączenie beta-alaniny, L-histydyny i witaminy B6. BETA-ALANINE CARNO RUSH w tabletkach jest suplementem, który łączy w sobie buzery karnozyny, zwiększającej wydolność, wraz z opóźniającą występowanie objawów zmęczenia witaminą B6. Wszystko po to, byś mógł wydłużyć swój trening i sprawić, by stał się on jeszcze bardziej efektywny!

Wysyłka w ciągu 24 godzin

29,99 zł

Podstawowe informacje

BETA-ALANINE CARNO RUSH w tabletkach to aż 40 porcji silnego stacka przedtreningowego, który maksymalnie wzmocni twoją wydolność, poprawi procesy syntezy energii z glikogenu zgromadzonego w mięśniach, opóźni pojawienie się objawów zmęczenia i sprawi, że twój trening będzie dłuższy i jeszcze bardziej efektywny! Wysoka jakość i super skuteczność gwarantowana przez Olimp Nutrition!


Opakowanie: 80 tabletek

BETA-ALANINE CARNO RUSH to suplement diety w tabletkach, który silnie wspomaga funkcje organizmu przed treningiem. Suplementacja BETA-ALANINE CARNO RUSH pozwala na przyspieszenie i zmaksymalizowanie syntezy karnozyny, zwiększenie wydolności i wytrzymałości, ochronę mięśnia przed katabolizmem, przyspieszenie regeneracji potreningowej, zmniejszenie produkcji kwasu mlekowego oraz ochronę przed zakwaszeniem organizmu. Sekretem skutecznego działania BETA-ALANINE CARNO RUSH są trzy składniki aktywne, które wchodzą w skład preparatu.

Są to:
1) Beta-alanina - najsilniejszy buzer karnozyny w organizmie, usuwa również z organizmu toskyny, szkodliwe produkty przemiany materii oraz metale ciężkie;
2) L-histydyna - wspomaga wydzielanie karnozyny;
3) Witamina B6 - wspomaga gospodarkę białkową oraz stymuluje pracę układu nerwowego. Witamina B6 opóźnia pojawienie się objawów zmęczenia, dzięki czemu pozwala wydłużyć trening. Niedobór witaminy B6 może zaburzać procesy produkcji energii z glikogenu, co może niekorzystnie odbić się na wynikach osiąganych w sportach siłowych.
 
Działanie BETA-ALANINE CARNO RUSH
Dzialanie BETA-ALANINE CARNO RUSH polega na zintensyfikowaniu wytwarzania w organizmie karnozyny. Karnozyna jest substancją, która wykazuje działanie antyoksydacyjne i może opóźniać procesy degradacyjne zachodzące w komórce w trakcie intensywnego wysiłku. Oznacza to, że karnozyna skutecznie chroni mięsień przed niszczeniem w wyniku działania wolnych rodników.

Karnozyna jest także substancją, która ma za zadanie utrzymywać pH w ludzkim organizmie na właściwym poziomie. Duża ilość karnozyny w organizmie chroni mięśnie przed zakwaszeniem i bolesnością, co przekłada się nie tylko na większy komfort podczas treningu, ale również na lepsze wyniki osiągane przez sportowca.

Połączenie w jednej tabletce beta-alaniny, L-histydyny oraz witaminy B6 umożliwia wytworzenie w organizmie stabilnego środowiska, pozwalającego na maksymalnie efektywne przetworzenie rezerw glikogenowych w energię oraz na ochronę mięśni przed niszczeniem w wyniku działania wolnych rodników i kwasu mlekowego. BETA-ALANINE CARNO RUSH to super skuteczny przedtreningowy suplement diety, gwarantujący maksymalną wydajność i efektywność treningu!
 
 Beta-Alanine

Dawkowanie

2-3 tabletki dziennie, bezpośrednio przed treningiem, popijając obficie wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


Skład

Informacja żywieniowa2 tabletki3 tabletki4 tabletki
Beta-alanina 2000 mg 3000 mg 4000 mg
Cytrynian sodu 300 mg 450 mg 600 mg
w tym sód: 70,4 mg 105,6 mg 140,8 mg
L-histydyna HCl 100 mg 150 mg 200 mg
Witamina B6 0,7 mg (50%*) 1,05 mg (75%*) 1,4 mg (100%*)
* %ZDS -  procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Składniki: 57,8% beta-alanina, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; 8,7% cytrynian sodu, substancje zagęszczające – hydroksypropylometyloceluloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; 2,9% chlorowodorek L-histydyny, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6.

- Data dodania: Ocena: 5
Po przyjęciu czuć mrowienie, czyli znak, ze beta-alanina naprawdę działa. Efekty, które zaobserwowałem, to odczuwalny wzrost wydolności już po ok. 3 treningach, znacznie krótszy czas regeneracji i koniec z bolesnością mięśni po treningu. Skuteczny suplement - polecam.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: