Tri-Creatine Malate 250g jabłczan kreatyny

Hi Tec

TRI-CREATINE-MALATE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

33,00 zł

Tri-Creatine Malate Powder. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 250 g


TRI-CREATINE-MALATE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych.

Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie  kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych.

Dawkowanie

3 g proszku (jedna łyżeczka) rozpuścić w 250 ml wody, zażywać 2 razy dziennie, najlepiej przed i po treningu.


Producent: HI TEC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Wodzisławska 10, 52-017 Wrocław, Poland.

Składniki: jabłczan kreatyny (99,9%), chlorowodorek pirydoksyn, cyjanokobalamina.

Substancje aktywneporcja 3 g
Jabłczan kreatyny 3 g
Witamina B6 0,28 mg
Witamina B12 0,50 mcg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: