100% CARNITINE 210g

Ostrovit

L-Carnitine Pure Powder OstroVit to czysty winian L-karnityny, który można wykorzystać na etapie redukcji oraz jako preparat o działaniu wspomagającym regenerację organizmu.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł

L-Carnitine Pure Powder. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 210 g

Karnityna jest substancją znaną wszystkim, którzy chociaż w najmniejszym stopniu interesują się sportową suplementacją. Przede wszystkim karnitynę kojarzy się z procesami spalania tłuszczu w procesie beta-oksydacji. Istotnie, karnityna bierze w nim udział jako substancja umożliwiająca długołańcuchowym kwasom tłuszczowym przeniknąć do mitochondriów, gdzie mogą zostać przekształcone w energię i spalone w trakcie wysiłku fizycznego. Karnityna pomaga spalać tłuszcz, a jednocześnie dostarcza potrzebnej na treningach energii. Jeśli połączyć to działanie z faktem, że suplementacja L-karnityną pozytywnie wpływa też na odtwarzanie ATP wewnątrzmięśniowego nie dziwi jej obecność w preparatach przedtreningowych oraz tych dedykowanych sportowcom trenującym dyscypliny wytrzymałościowe i siłowo-wytrzymałościowe.

Dla sportowców karnityna ma istotne znaczenie również jako antyoksydant i substancja hamująca katabolizm mięśniowy. Oprócz tego wykorzystuje się ją w bieżącej regeneracji organizmu po wysiłku - znakomicie sprawdzi się jako środek wspomagający odnowę rezerw energetycznych.

Użyta w L-Carnitine Pure Powder OstroVit postać L-karnityny - winian - uznawana jest za najsilniejszą formę tego stereoizomeru. Kwas winowy to substancja o działaniu antyseptycznym, która - synergicznie z L-karnityną - wzmacnia organizm, dodatkowo przyczyniając się do jego wzmocnienia w okresie po treningu. Jedno opakowanie L-Carnitine Pure Powder zawiera aż 140 porcji czystego winianu karnityny!

DAWKOWANIE

Jedną porcję 1.5 g (1/4 miarki) wymieszać ze 100-150 ml wody lub ulubionego soku. Pić jedną porcję dziennie przed posiłkiem.


Producent: Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Poland.

Składniki: 100% winian L-karnityny.

Składniki aktywne1,5 g (porcja)100 g
Winian L-karnityny 1500 mg 100 g

UWAGA: Smak oraz zapach produktu jest bardzo nieprzyjemny. Jest to naturalny smak i zapach winianu L-karnityny.

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkt może zawierać soję, dwutlenek siarki, seler, gluten, gorczycę, białka mleka.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: