L-Glutamine Powder 250g

Trec Nutrition

Trec L-Glutamine Powder to suplement ze sproszkowaną, mikronizowaną l-glutaminą, wzbogaconą witaminą B6. Glutamina w połączeniu z witaminą B6 wzmacnia mięśnie, stymuluje anabolizm mięśniowy, buduje rezerwy energetyczne organizmu i pobudza organizm. Suplement niezbędny w okresie okołotreningowym.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

57,00 zł

L-Glutamine Powder. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 250 g


L-Glutamine Powder Trec Nutrition to wysokiej jakosci l-glutamina w proszku, poddana procesowi mikronizacji (mesh 90). Pozwoliło to na stworzenie jeszcze bardziej biodostępnej glutaminy, niezbędnej w okresie pracy nad masą i siłą mięśni. Suplement wzbogacony witaminą B6.

Glutamina jest jednym z aminokwasów niezbędnych dla sportowców, zwłaszcza dla osób trenujących sporty siłowe i siłowo-wytrzymałościowe. Działanie glutaminy jest proste - nawadnia ona komórki, które przez powiększenie swojej objętości wysyłają do mózgu sygnał anaboliczny, stymulujący procesy syntezy białek i glikogenu.

Suplementacja L-Glutamine Powder pozwala na:

- przyspieszenie procesów anabolicznych w mięśniach przez podniesienie prędkości syntezy białek mięśniowych,

- przyspieszenie syntezy glikogenu mięśniowego - podstawowego źródła energii dla pracujących mięśni, co przyczynia się nie tylko do zwiększenia siły i wytrzymałości, ale także do skrócenia okresu regeneracji energetycznej organizmu,

- pobudzenie układu nerwowego, opóźnienie pojawienia się zmęczenia treningowego i wydłużenie czasu treningu,

- podniesienie odporności, bowiem glutamina jest silnym immunostymulantem. 

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu ‒ 5 g (1 miarka) stosować 3 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: L-glutamina; vit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki aktywne15 g5 g (porcja)
L-Glutamina 15,00 g 5,00 g
Wit. B6 2,10 mg 0,70 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: