Tribulon 60 kaps.

Trec Nutrition

TriBulon Trec Nutrition to jeden z najlepszych buzerów testosteronu na rynku! Koncentracja saponin na poziomie 60% sprawia, że TriBulon to szybki i skuteczny preparat na podniesienie poziomu testosteronu w organizmie.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

29,49 zł

Tribulon. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek (masa netto: 54 g)


Tribulon od Trec Nutrition to silny booster testosteronu w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Każda porcja Tribulonu zawiera mega dawkę ekstraktu z tribulus terrestris, dostarczającego saponin niezbędnych do produkcji testosteronu - najsilniejszego hormonu anabolicznego w organizmie. Regularna suplementacja Tribulonem pozwala usprawnić funkcję seksuwalne u meżczyzn, wspomaga wydolnośc i zwiększa siłę mięśni.

Testosteron jest jednym z hormonów, naturalnie występujących w ludzkim organizmie. To właśnie testosteron pozwala zachować zdrowie oraz wysoką formę fizyczną i sprawność seksualną. Coraz częściej jednak - w wyniku stresów, szybkiego tempa życia, nieodpowiedniej diety - coraz więcej ludzi (w tym również młodych mężczyzn) ma problem ze zbyt niskim poziomem testosteronu w organizmie. Niedobór testosteronu może prowadzić do pojawienia się takich symptomów, jak zmęczenie, senność, brak motywacji do treningu, zmniejszone libido czy utrudnienia w regeneracji potreningowej. Bez testosteronu niemożliwe jest osiąganie zadowalających wyników zarówno na siłowni, jak i w sypialni. Jak skutecznie i bezpiecznie podnieść poziom testosteronu w organizmie? Doskonałym pomysłem jest suplementacja TriBulonem - buzerem testosteronu w kapsułkach od Trec Nutrition!

Jak działa Tribulon?

Najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem, aby podnieść w organizmie poziom testosteronu, jest dostarczenie wraz z pożywieniem substancji, które w naturalny sposób zwiększą poziom i zintensyfikują produkcję testosteronu. W wyniku licznych badań naukowych wykazano, że bardzo skuteczne działanie wykazują saponiny - substancje produkowane przez niektóre rośliny. Cenne związki saponinowe odnaleziono m. in. w buzdyganku ziemnym (tribulus terrestris).

Saponiny pozyskane z tribulus terrestris: - wspomagają produkcję hormonów, w tym testosteronu, - stymulują przysadkę mózgową, pobudzając wydzielanie hormonu lutenizującego (LH) - poprzez pobudzanie komórek Lydiga, znajdujących się w jądrach, LH zwiększa poziom wytwarzanego tam testosteronu.

Kluczową substancją dla poziomu testosteronu w organizmie są więc saponiny. TriBulon to suplement, który powstał na bazie buzdyganka ziemnego (tribulus terrestrios). Każda porcja dostarcza mega dawki ekstraktu z buzdyganka ziemnego - jest to aż 1560 miligramów! W każdej porcji znajduje się również mega dawka saponin - aż 940 miligramów! Dzięki temu unikalnemu składowi i koncentracji saponin na poziomie 60%, TriBulon jest stosunkowo niedrogim, ale bezpiecznym, szybkim i skutecznym preparatem, pobudzającym wytwarzanie testosteronu i zwiększającym jego ilość w organizmie.

Regularna suplementacja TriBulonem pozwala zwiększyć wydolność organizmu, przyspieszyć procesy regeneracji potreningowej, zwiększyć siłę oraz masę mięśni. Dodatkowo, testosteron wzmaga witalność - suplementacja TriBulon wspomaga koncentrację, likwiduje zmęczenie, podnosi libido i likwiduje problemy z potencją.


DAWKOWANIE

Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki stosować 1 raz dziennie. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed snem.Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: ekstrakt Tribulusa (Tribulus terrestris) [60% saponin] (86,7%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne2 kapsułki (porcja)
Ekstrakt Tribulusa (Tribulus terrestris) [60% Saponin] 1560,00 mg
w tym saponiny 936,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: