Olimp HMB 30 Mega Caps

Olimp Labs

Olimp HMB Mega Caps - najmocniejsze HMB na Świecie, 1 kapsułka zawiera 1250mg. HMB ogranicza rozpad białek ustrojowych, nasila spalanie tłuszczów, obniża poziom cholesterolu i wspomaga układ odpornościowy.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

13,00 zł

HMB 1250 Mega Caps. Suplement diety.
Opakowanie: 30 kapsułek (masa netto: 43,5 g)


HMB (hydroksymetylomaślan) jest bioaktywnym składnikiem pokarmowych z grupy krótkołańcuchowych rozgałęzionych kwasów tłuszczowych, uznawanym przez niektóre źródła za czynnik witaminopodobny (o działaniu zbliżonym do witamin), występującym naturalnie - w niewielkich ilościach – w pożywieniu, jak również wytwarzanym w organizmie człowieka, w efekcie przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny. Wyniki licznych badań dowodzą, że uzupełnianie diety HMB może przyczyniać się do ułatwiania rozwoju beztłuszczowej masy ciała – poprzez pozytywny wpływ tego związku na gromadzenie białek mięśniowych oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Literatura wskazuje, że HMB wykazuje taki kierunek działania z uwagi na:

  • aktywację kinaz - enzymów pełniących funkcje wtórnych przekaźników informacji w procesach syntezy białek,
  • współpracę z kinazami w aktywacji kompleksów inicjacyjnych, rozpoczynających etap syntezy białek nazywany elongacją,
  • inaktywację enzymów katabolicznych, degradujących białka mięśniowe,
  • aktywację steroidogenezy – szlaku syntezy związków steroidowych, w tym anabolicznych hormonów steroidowych, takich jak testosteron,
  • wpływ na aktywność PPAR – receptorów dla kwasów tłuszczowych, stymulujących syntezę czerwonych włókien mięśniowych oraz produkcję wielu białek zaangażowanych w transport i spalanie kwasów tłuszczowych.


Praktyczne rozwiązanie HMB Mega Caps w Blistrach. 1 blistr zawiera 30 kapsułek po 1250mg HMB, co wystarcza na 10 dni suplementacji.  

DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka od 2 do 4 razy dziennie, popijając dużą ilością wody (na czczo, po przebudzeniu, przed treningiem, po treningu, przed snem).


Producent: OLIMP LABORATORIES, Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.

Składniki: 86,2% β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (sładniki otoczki –żelatyna, barwnik: E 171).

Substancje aktywne1 kapsułka2 kapsułki3 kapsułki
CaHMB: 1250 mg 2500 mg 3750 mg
w tym HMB 1000 mg 2000 mg 3000 mg

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.
- Data dodania: Ocena: 5
jak dla mnie idealnie sie spisało
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: