100% Arginine OstroVit 210g

Ostrovit

100% Arginine to czysta arginina w postaci chlorowodorku, jaka znakomicie rozpuszcza się w wodzie, a okres jej trwania w organizmie jest dłuższy niż w przypadku AAKG.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł

100% Arginine. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 210 g


Arginina jest aminokwasem znanym ze swoich właściwości wspomagających produkcję tlenku azotu (NO), a co za tym idzie zwiększającym pośrednio wydolność i wytrzymałość oraz wywołującym efekt większych, napompowanych mięśni. Substancja ta nasila również produkcję kreatyny i hormonu wzrostu, znajdując zastosowanie jako środek idealny w okresie budowania siły i masy.

Za najlepiej przyswajalną formę argininy uznawany jest alfa-ketoglutaran. Jest to jednak substancja dość droga, której efekt suplementacji - według wielu - nie jest wart aż takiej ceny. Poszukując tańszych alternatyw dla AAKG, warto pochylić się nad chlorowodorkiem L-argininy.

Arginina HCl to najlepiej rozpuszczalny w wodzie rodzaj argininy. Czas przyswajania chlorowodorku argininy jest wolniejszy niż AAKG, ale również efektywny. Przedłużone działanie argininy HCl można wykorzystać w trakcie ekstremalnie długiego wysiłku fizycznego.

100% Arginine OstroVit dostarcza ma formę monosuplementu z argininą. Bezsmakowa wersja umożliwia łączenie tej odżywki z dowolnymi innymi napojami i preparatami odżywczymi.

DAWKOWANIE

Jedną porcję 5 g (1 miarka) wymieszać z 100-150 ml wody. Pić jedną porcje przed treningiem lub rano na czczo.


Producent: Fitness Trading, Al. Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrów, Poland.

Składniki wersja PURE: L-arginina HCL.

Substancje aktywne100 g5 g (porcja)
L-arginina HCL 100 g 5000 mg

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Data dodania: Ocena: 5
W składzie jest L-arginina HCL a nie czysta arginina. Poważny błąd.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: