Odżywki dla kobiet

Olimp Labs

Zestaw odżywek dla aktywnych fizycznie kobiet, w skład którego wchodzą suplementy z linii Olimp Queen Fit: białko na dzień Good Morning Lady, białko na noc Sweet Dreams Lady oraz preparat witaminowo-mineralny Vita-Min Multiple Lady.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

159,00 zł

Podstawowe informacje

Zestaw odżywek dla kobiet dbających o wygląd swojej sylwetki! W skład zestawu wchodzą odżywki białkowe na dzień i na noc oraz preparat witaminowo-mineralny, opracowany z myślą o potrzebach fizjologicznych aktywnych fizycznie kobiet. Zestaw umożliwia efektywną, miesięczną suplementację!

Opakowanie: 720g + 750g + 60 tabletek

W skład zestawu wchodzi:

  • Odżywka białkowa na dzień Good Morning Lady 720g
  • Odżywka białkowa na noc Sweet Dreams Lady 750g
  • Kompleks witamin Vita-Min Multiple Lady 60 tab

Szczupła i wysportowana sylwetka bez nadmiernie rozbudowanych mięśni jest marzeniem większości kobiet. Sama dieta i ćwiczenia fizyczne nie zawsze przynoszą zadowalające rezultaty. Jeśli chcesz wspomóc swój organizm w walce o idealnie wyrzeźbioną sylwetkę, dostarcz mu składników aktywnych, których potrzebuje. Najprostszym sposobem jest suplementacja odżywkami idealnymi dla aktywnych fizycznie kobiet, takimi jak suplementy z linii dla kobiet Olimp Queen Fit.

Osoby aktywne fizycznie, zwłaszcza te, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, powinny zwrócić uwagę na wysoką podaż białka w diecie. Białko jest podstawowym budulcem komórek ludzkiego ciała, w tym mięśni oraz skóry, włosów i paznokci (tworzą je keratyna, kolagen i elastyna). Wysokie spożycie białka nasila procesy anaboliczne, chroni mięśnie przed zniszczeniem oraz poprawia wygląd całego ciała. Jeśli chcemy uzupełnić niedobory białka w diecie, warto stosować w tym celu odżywki białkowe na dzień i na noc z linii Olimp Queen Fit, które bazują na najwyższej jakości źródłach protein - białku serwatkowych, kazeinie micelarnej oraz białku kolagenowym.


queen fit


Good Morning Lady A.M. Shake to białko wzbogacone o energetyzująca taurynę oraz dwa skuteczne spalacze tłuszczu SINETROL® i l-karnitynę. Sweet Dreams Lady P.M. Shake jest odżywką białkową, którego formuła dostarcza organizmowi glukuronolakton i ekstrakt z malin (ketony malinowe) - substancje poprawiające metabolizm składników odżywczych i przyspieszające przemianę materii. W obu odżywkach znajduje się również włókno kukurydziane - jest ono źródłem nietrawionych węglowodanów, które usprawniają procesy trawienne, zwiększają absorpcję związków tłuszczowych z przewodu pokarmowego i oczyszczają organizm.

Do odżywek białkowych dołączono suplement Vita-Min Multiple Lady - to kompleksowy preparat witaminowo-minerałowy dla kobiet. Dostarcza on pełnej puli składników aktywnych oraz ekstraktów roślinnych, które działają antyoksydacyjnie, witalizują organizm oraz usprawniają wszystkie jego funkcje, działając prozdrowotnie i pozytywnie wpływając na wygląd całego ciała. Tabletka na dzień pozwala wyzwolić maksimum energii, poprawia pracę całego organizmu i oczyszcza go z toksyn. Tabletka na noc ułatwia zasypianie, gwarantuje pełną regenerację organizmu w trakcie snu i przyspiesza metabolizm, nasilając redukcję tłuszczu.

Zestaw odżywek Olimp Queen Fit dedykowany jest wszystkim aktywnym fizycznie kobietom, które chcą w zdrowy sposób wspomóc swoją walkę o apetyczną, szczupłą i jędrną sylwetkę bez nadmiernego rozrostu mięśni!


girl
 Dni treningoweDni nietreningowe
Good Morning Lady porcja 24g rano po przebudzeniu porcja 24g rano po przebudzeniu
Sweet Dreams Lady porcja 25g przed snem porcja 25g przed snem
Vita-Min Multiple Lady 1 tabletka (złota) rano na dzień
1 tabletka
(srebrna) wieczorem na noc 
1 tabletka (złota) rano na dzień
1 tabletka
(srebrna) wieczorem na noc
   

- Data dodania: Ocena: 5
Białka zwykle dodaje do posiłków albo zastępuje nimi śniadanie i kolację, robiąc szejki z owocami i płatkami owsianymi. Smak bomba, po miesiącu -4 cm w talii i zauważalna poprawa wyglądu sylwetki przy ćwiczeniach 2 x w tygodniu na siłowni i 1 x fitness.
- Data dodania: Ocena: 5
Fajny zestaw dla kobiet, które też przecież korzystają z siłowni. Kupuję już 3 raz - nie ma mowy o żadnym zalaniu, to fajne odżywki, m.in dzięki którym mam szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Radzę zażywać zgodnie z rozpiską - to według mnie optymalne dawkowanie.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: