MgZB OstroVit 90 tabs.

Ostrovit

MgZB OstroVit to suplement zawierający formułę ZMA w formie łatwych do połknięcia tabletek. Jedna porcja suplementu MgZB OstroVit przyjęta przed snem wspomaga proces produkcji testosteronu i innych hormonów anabolicznych i przyspiesza nocną regenerację.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

19,99 zł

Podstawowe informacje

MgZB OstroVit to połączenie magnezu, cynku i witaminy B6, znane pod nazwą formuły ZMA. Suplement MgZB OxtroVit wspomaga procesy produkcji testosteronu, poprawia pracę mięśni i przyspiesza procesy regeneracyjne. Jedno opakowanie suplementy MgZB OstroVit to 1,5 miesiąca efektywnej suplementacji!

Opakowanie: 90 tabletek (45 porcji)

MgZB OstroVit to suplement, który łączy w swojej formule magnez, cynk i witaminę B6. Magnez i cynk to dwa pierwiastki, bez których w organizmie nie mogłyby zachodzić procesy steroidogenezy (produkcji testosteronu). Podanie ich przed snem wzmaga produkcję i stężenie testosteronu oraz pozostałych hormonów anabolicznych. Więcej testosteronu oznacza szybsze efekty przyrostowe masy mięśniowej i siły, usprawnienie nocnej regeneracji,w zrost witalności i libido. Formuła ZMA wzbogacona jest o witaminę B6, która koi układ nerwowy, ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny, głęboki, relaksujący sen.

Magnez i cynk zostały pozyskane z biodostępnych cytrynianów i mleczanów, dzięki czemu do organizmu dostarczona zostaje duża ilość składników aktywnych. Jedna porcja suplementu MgZB OstroVit pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez w blisko 70%, na cynk - w 300%, a na witaminę B6 - w blisko 290%!

 

Dawkowanie

Stosować 1 porcję (2 tabletki) dziennie przed snem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Składniki

Składniki aktywne2 tabletki (porcja)
magnez z: 260 mg
- cytrynian magnezu 1570 mg
- mleczan magnezu 200 mg
cynk z: 30 mg
-mleczan cynku 112 mg
witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 4 mg
Pozostałe składniki: substancje wypełniające (fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu).

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: