AAKG Mega Hardcore 120 kaps.

Trec Nutrition Trec Nutrition

AAKG Mega Hardcore to unikatowa kompozycja najbardziej bioaktywnej formy L-Argininy - Alfa-Ketoglutaranu (AAKG) oraz Jabłczanu L-Cytruliny. Składniki te nasilają produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie, który zwiększa ukrwienie mięśni.

46.55 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

46,55 zł

AAKG Mega Hardcore. Suplement diety.
Opakowanie: 120 kapsułek (masa netto: 101,4 g)


AAKG Mega Hardcore to hardkorowa dawka najsilniejszych NO-boosterów - argininy oraz cytruliny. Obie te substancje dostarczane są w najlepiej przyswajalnych postaciach alfa-ketoglutaranu i jabłczanu, zapewniające najszybszy i generujący najmniejsze straty transport substancji aktywnej do krwiobiegu. Jakie efektu można spodziewać się po suplementacji AAKG Mega Hardcore? Przede wszystkim poprawę jakości treningu, widoczną we wzroście wydolności i wytrzymałości wysiłkowej.

Arginina i cytrulina działają synergicznie jako substancje wspomagające endogenne wydzielanie tlenku azotu. Substancja ta powoduje m.in. rozszerzenie naczyń krwionośnych, nasilenie przepływu krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie wszystkich komórek ciała, które dzięki lepszemu zaopatrzeniu w tlen i składniki odżywcze mogą pracować dłużej i efektywniej.

Arginina i cytrulina biorą również udział w procesach energotwórczych: nasilając pocesy syntezy fosfokreatyny i kreatyny wzmagają produkcję energii wewnątrzkomórkowej (ATP). Dodatkowo połączenie to wpływa pozytywnie na pracę mięśni i stymuluje je do wzrostu tworząc środowisko anaboliczne sprzyjające rozrostom tkanki mięśniowej, a także działa antykatabolicznie, usprawnia regenerację i pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową, od której zależy efektywność wszystkich procesów zachodzących w organizmie.

Duże dawki substancji aktywnej oraz wygodna w suplementacji, kapsułkowa forma to największe zalety AAKG Mega Hardcore Trec Nutrition. Suplement polecany jest przede wszystkim osobom aktywnym, które pragną wyzyskać pełen potencjał psychofizyczny organizmu i sprawić, że aktywność fizyczna szybciej przyniesie spodziewane rezultaty. Przedtreningówka NIE ZAWIERA kofeiny!

DAWKOWANIE

Jednorazową porcję preparatu ‒ 4 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja przed snem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: alfa-ketoglutaran L-argininy (49,7%); jabłczan cytruliny (33,1%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne4 kapsułki (porcja)
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG) 1680,00 mg
w tym L-Arginina 1090,00 mg
Jabłczan Cytruliny 1120,00 mg
w tym L-Cytrulina 630,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
- Data dodania: Ocena: 5
Spokojnie może zastąpić przedtreningówki z kofeiną. DObra pompa, w górę wydolnosć i wytrzymałość no i lepsza regeneracja, zwłaszcza jak łącze po treningu z carbo.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu