Beta-Alanine 3000 BOX 12x25 ml

Trec Nutrition Trec Nutrition

Beta-Alanine 3000 Trec Nutrition to suplement w płynie, dostarczający z dzienną porcją dużej dawki prekursora karnozyny - beta-alaniny.

Dostępny

Produkt archiwalny

Podstawowe informacje

Beta-Alanine 3000 Trec Nutrition to suplement w płynie, dostarczający z dzienną porcją dużej dawki prekursora karnozyny - beta-alaniny. Beta-Alanine 3000 zachowuje prawidłowe pH oraz chroni tkankę mięśniową przed zniszczeniem, co przekłada się na większą wydolność treningową i przyspiesz procesy regeneracji potreningowej mięśni.

Opakowanie: 12 x 25 ml
nAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED : 12,2018

Beta-Alanine 3000 to suplement diety w formie płynnej, dostarczający do organizmu z dzienną porcją aż 3 gramy beta-alaniny. Jest to prekursor karnozyny, która w organizmie:

- neutralizuje działanie kwasu mlekowego i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową mimo wysiłku fizycznego, prowadzącego zwykle do zakwaszenia,

- oczyszcza organizm  toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, które odkłądają się w organizmie w dużych ilościach w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego,

- przeciwdziała starzeniu się i niszczeniu białek, w tym białek mięśniowych,

- działa antyoksydacyjnie, skutecznie zwalczając wolne rodniki, prowadzące do mikorouszkodzeń tkanki mięśniowej i katabolizmu mięśni.

Suplementacja Beta-Alanine 3000 przed treningiem pozwala skutecznie ochronić mięśnie i utrzymać ich wydolność oraz wydajność przez cały okres trwania treningu. Ponadto, beta-alanina chroni mięśnie przed katabolizmem, dzięki czemu ich regeneracja po treningu przebiega znacznie szybciej i efektywniej. Suplementacja Beta-Alanine 3000 polecana jest przede wszystkim ciężko trenującym sportowcom, których trening jest nie tylko intensywny, ale również charakteryzuje się wysoką częstotliwością.

 

Dawkowanie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 25 ml (1 ampułka). Zalecana porcja do spożycia to 12,5 ml (1 łyżka stołowa) 2 razy dziennie, najlepiej na 30 minut przed treningiem lub pomiędzy posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem.

 

Składniki

Składniki aktywne25 ml12,5 ml
beta-alanina 3000 mg 1500 mg
Składniki: woda; beta-alanina; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; aromat; substancje zagęszczające - guma guar, guma ksantanowa; substancje konserwujące - sorbinian potasu, benzoesan sodu, barwnik; substancja słodząca - cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza.

Dodaj Komentarz: