Creatine Micronized 400g + Witaminy GRATIS

Trec Nutrition Trec Nutrition

Kreatyna wzbogacona o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm, uczestniczy w procesach produkcji energii i poprawia wchłanianie kreatyny!

65.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

65,00 zł

Creatine Micronized 200 mesh + Taurine. Suplement diety w proszku. 
Opakowanie: 400 g


Gratis 100% Vitamin & Minerals 60 kapsułek

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE to produkt zawierający krystalicznie czysty mikronizowany monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny. Regularna suplementacja 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE to kreatyna charakteryzująca się najwyższą jakością i bardzo wysoką wchłanialnością.

Preparat Trec Creatine Micronized 200 mesh + Taurine ma formę zmikronizowanego proszku o wielkości ziaren mierzonych w mikrometrach. Jak pokazały obserwacje, monohydrat kreatyny dostarczany w postaci zawiesiny o mniejszym stopniu rozdrobnienia ma tendencję do zalegania w żołądku, gdzie - obecny przez dłuższy czas - jest trawiony przez kwasy żołądkowe. Oznacza to niszczenie dużej ilości monowodzianu, który przez wiele godzin nie jest w stanie przedostać się do mięśni. Trafia tam tylko niewielka jego ilość, a zastój w żołądku jest przyczyną zjawiska retencji wody w organizmie, dość częstego przy suplementacji monohydratem słabej jakości.

Z suplementacją Creatine Micronized 200 mesh + Taurine jest inaczej! Niewielkie, mikrorozdrobnione cząsteczki kreatyny błyskawicznie przenikają do mięśni, dzięki czemu można szybko wykorzystać pełną porcję dostarczanych wraz z suplementem składników aktywnych, z korzyścią dla masy mięśniowej oraz poziomu siły.

W suplemencie Creatine Micronized 200 mesh + Taurine czysty monohydrat kreatyny został połączony w jednej formule z tauryną - silnym transporterem, ułatwiającym przyswajanie kreatyny w organizmie. Dzięki temu oraz mikronizowanej formie otrzymano preparat doskonały, który pozwala na efektywną suplementację kreatynową.


Zalety CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE:

  • wysoki stopień mikronizacji,
  • najwyższa jakość surowca,
  • zwiększa wydolność fizyczną w treningu.


DAWKOWANIE

Zalecaną dzienną porcję preparatu ‒ 6,5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody lub soku. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: monohydrat kreatyny; tauryna; wit. C (kwas L-askorbinowy).

Składniki aktywne6,5 g (porcja)
Monohydrat Kreatyny 4955,00 mg
w tym kreatyna 4355,00 mg
Tauryna 1485,00 mg
Wit. C 60,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.
- Data dodania: Ocena: 5
Biore sa efekty widoczne ale nie az takie ... teraz trzeba coos bardziej konkret... Polecam xD
- Data dodania: Ocena: 5
Poprawiłem wyciskanie o 20 kg ( z 85 kg na 105 kg :-). Polecam.
Dobrze się rozpuszcza, tauryna działa na mnie mocno pobudzjąco
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator