GLUTA BOLD 90 kaps.

BELTOR

Gluta Bold Trec Nutrition to suplement glutaminowy z linii Beltor. W Gluta Bold najwyższej jakości glutamina została wzbogacona o dodatkową dawkę aminokwasów BCAA.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

45,00 zł

Gluta Bold. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 90 kapsułek (masa netto: 121,5 g)


Gluta Bold BELTOR to kompleksowe połączenie w jednym suplemencie składników nasilających procy anaboliczne i antykataboliczne oraz wspomagających regenerację potreningową mięśnia. Gluta Bold BELTOR doskonale sprawdzi się w okresie okołotreningowym jako regeneracyjne wsparcie dla intensywnie trenujących sportowców wymagających dyscyplin sportu.

W jednej porcji Gluta Bold dostarczysz do organizmu:

- 5 gramów mikronizowanej l-glutaminy: l-glutamina to aminokwas mający największy procentowy udział w mięśniach szkieletowych człowieka. W wyniku aktywności fizycznej, w organizmie wzrasta zapotrzebowanie na tę substancję aktywną. Suplementacja l-glutaminą nasila procesy anaboliczne i chroni mięśnie przed katabolizmem. Dodatkowo, l-glutamina - przekształcona w organizmie do kwasu glutaminowego - jest podstawowym paliwem dla mózgu i wykazuje działanie pobudzające funkcje intelektualne. Glutamina wpływa również pozytywnie na stan jelit, poprawiając trawienie i wzmacniając barierę immunologiczną organizmu,

- 2 gramy BCAA w proporcji 2:1:1: BCAA to aminokwasy, których główną zaletą jest ochrona mięśni przed katabolizmem i nasilanie procesów anabolicznych. BCAA to również źródło szybko przyswajalnej energii dla mięśni oraz substancja przyspieszająca procesy regeneracyjne. Nic dziwnego, że stanowi podstawę niemal wszystkich suplementów potreningowych!,

- witaminę B6: jest niezbędnym składnikiem przemian metabolicznych w organizmie, wspomaga działanie obwodowego układu nerwowego i funkcje mózgu, zapewnia równowagę hormonalną i dobry stan układu sercowo-naczyniowego.

+ Wysoce dostępna, mikronizowana glutamina.
+ Matrix aminokwasowy dla intensywnie trenujących sportowców.
+ Aż 5 gramów l-glutaminy i 2 gramy BCAA w każdej porcji.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu ‒ Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 12 kapsułek.

W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: l-glutamina, aminokwasy rozgałęzione (l-leucyna, l-walina, l-izoleucyna), otoczka kapsułki (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, azorubina), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Składniki aktywne12 kapsułek (porcja dzienna)6 kapsułek (porcja)
Glutabold Shot    
L-Glutamina 10000,00 mg 5000,00 mg
L-Leucyna 2000,00 mg 1000,00 mg
L-Walina 1000,00 mg 500,00 mg
L-Izoleucyna 1000,00 mg 500,00 mg
Wit. B6 2,80 mg (200%*) 1,60 mg (100%*)
* - % Zalecanego Dziennego Spożycia

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator