Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk 57g

Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk to czysty węglan magnezu, który doskonale wchłania wilgoć i zapobiega ślizganiu się dłoni w trakcie uprawiania wspinaczki czy podnoszenia ciężarów, znacznie zwiększając bezpieczeństwo uprawiania tych ćwiczeń.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

9,00 zł

Podstawowe Informacje

Magnezja w kostce Metolius Climbing Chalk to czysty węglan magnezu, który doskonale wchłania wilgoć i zapobiega ślizganiu się dłoni w trakcie uprawiania wspinaczki.

Opakowanie: 57 g (kostka)

Wspinaczka ścianowa, skałkowa i wysokogórska to coraz popularniejsze sporty, które wymagają nie tylko siły i niezwykłej wytrzymałości, ale również doskonałego zmysłu równowagi i maksymalnej koncentracji. Niektórzy uważają, że wspinaczka ściankowa może być alternatywą siłowni np. dla biegaczy, ponieważ jest to wspaniałe ćwiczenie ogólnorozwojowe. Żeby jednak bezpiecznie uprawiać ten sport, warto zaopatrzyć się w magnezję.

Magnezja to prostsza nazwa węglanu magnezu, który - po posmarowaniu nim dłoni - szybko wchłania nadmiar wilgoci i zapobiega ślizganiu w trakcie wspinaczki. Magnezja jest również chętnie wykorzystywana przez kulturystów jako sposób na pewniejszy uchwyt w trakcie ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Najbardziej popularną formą magnezji jest magnezja w kostce, którą można zabrać ze sobą w każde miejsce i szybko użyć jej, gdy zajdzie taka potrzeba. Metolius Climbing Chalk to czysty węglan magnezu w formie sprasowanego w kostkę proszku, który pochłania wilgoć i zwiększa tarcie, co przekłada się na poprawę bezpieczeństwa w trakcie uprawiania aktywności fizycznej.


Skład
100% węglan magnezu.

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: