Red Wolf 180 kaps. 11.2018

BELTOR BELTOR

Red Wolf z linii Beltor Trec Nutrition to silny suplement przedtreningowy, bazujący na najmocniejszych składnikach pobudzających i stymulujących (kofeina).

45.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

89,00 zł 45,00 zł

Red Wolf. Suplement diety w kapsułkach. Zawiera kofeinę.
Opakowanie: 180 kapsułek (masa netto: 261 g)

Najlepiej spożyć przed końcem 11.2018 

Red Wolf to prawdziwie wybuchowa mieszanina składników aktywnych, przeznaczona do stosowania przed najcięższymi wyzwaniami tj. ekstremalne treningi czy zawody. Red Wolf zawiera kompleks beta-alaniny, tauryny, L-tyrozyny i L-histydyny, wzmocniony dużą dawką czystej kofeiny bezwodnej. W jego składzie znajduje się również łatwo wchłanialny jabłczan cytruliny oraz L-norwalina. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 5 kapsułek.

Dawkowanie

Zalecaną dzienną porcję preparatu – 5 kapsułek stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Preparat popić 300 ml wody. Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę!


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: PRO-STIM COMPLEX [beta-alanina, tauryna, l-tyrozyna, l-histydyna, kofeina bezwodna], RED FLOW MATRIX [jabłczan cytruliny, l-norwalina], otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, azorubina) substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne5 kapsułek (porcja)
Pro-Stim Complex  
[Beta-Alanina; Tauryna; L-Tyrozyna; L-Histydyna] 4000,00 mg
Kofeina Bezwodna 200,00 mg
Red Flow Matrix  
[Jabłczan Cytruliny; L-Norwalina] 2100,00 mg

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytu zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadważliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni, w miejscu niedostępnym u dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu