Caffeine Capsules 60 kaps.

Formotiva

Caffeine Capsules Formotiva to czysta kofeina bezwodna w formie łatwych do połknięcia kapsułek, z których każda dostarcza aż 200 mg substancji czynnej.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

16,00 zł

Caffeine Capsules. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek


Caffeine Capsules Formotiva to czysta kofeina bezwodna w formie łatwych do połknięcia kapsułek, z których każda dostarcza aż 200 mg substancji czynnej.

Formotiva Caffeine Capsules to skoncentrowane źródło najwyższej jakości kofeiny bezwodnej, która wspiera organizm w okresie zwiększonej aktywności fizycznej i psychicznej. W przeciwieństwie do pozostałych źródeł kofeiny - czarnej kawy czy czekolady - kofeina bezwodna nie podrażnia żołądka, nie wywołuje nasilonej utraty wody i nie dostarcza zbędnych kalorii, w związku z czym może być bezpiecznie stosowana przez osoby uprawiające różne dyscypliny sportu i o odmiennych celach treningowych (pobudzenie, przyspieszenie przemiany materii itp.).

Zawarta w produkcie kofeina wspomaga koncentrację, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i senności, a także - poprzez swoje właściwości energetyzujące - wspomaga pobudzenie organizmu i jego możliwości wysiłkowe. W zależności od reakcji i przyzwyczajenia organizmu, najlepiej jest przyjmować ok. 3-6 miligramów kofeiny na każdy kilogram masy ciała. Jedna kapsułka Formotiva Caffeine Capsules to aż 200 mg czystej kofeiny bezwodnej - ilość ta odpowiada wypiciu dwóch mocnych filiżanek czarnej kawy i gwarantuje maksymalny efekt dla osób ważących maksymalnie 66 kilogramów. Osoby cięższe powinny stosować 2 kapsułki dziennie, np. rano albo przed wysiłkiem fizycznym. Ze względu na silny i długotrwały efekt pobudzający, nie zaleca się przyjmowania preparatów z kofeiną w porach nocnych.

Dawkowanie

1 kapsułka 1-2 razy dziennie.


Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice.

Składniki: kofeina, substancja wypełniajaca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.

Substancje aktywne1 kapsułka2 kapsułki
kofeina 200 mg 400 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także nadwrażliwych na działanie kofeiny. Nie zaleca się jednoczesnego spożywania kofeiny z innych źródeł.
Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 st. C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: