Kompleksowa budowa masy Formotiva

Formotiva

Złożony, kompletny zestaw na masę dla osób, które nie lubią bawić się w półśrodki. W jego skład wchodzą suplementy Formotiva: gainer Muscle Mass Maker, odżywka białkowa Muscle Brick Whey, węglowodany Duo Carbo, monohydrat kreatyny Creatine Powder, przedtreningówka Focus Energy Set oraz preparat witaminowo-mineralny z kwasami tłuszczowymi omega-3 Vitamin Elite + DHA.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

449,00 zł

Podstawowe Informacje

Złożony, kompletny zestaw na masę dla osób, które nie lubią bawić się w półśrodki. W jego skład wchodzą suplementy Formotiva: gainer Muscle Mass Maker, odżywka białkowa Muscle Brick Whey, węglowodany Duo Carbo, monohydrat kreatyny Creatine Powder, przedtreningówka Focus Energy Set oraz preparat witaminowo-mineralny z kwasami tłuszczowymi omega-3 Vitamin Elite + DHA.

W skład zestawu wchodzi:

  • Muscle Mass Maker 3000g
  • Muscle Brick Whey 2100g
  • Duo Carbo 3000g
  • Creatine Powder 480g
  • Focus Energy Set 480g
  • Vitamin Elite + DHA 90 kapsułek

Muscle Mass Maker (3000g) to kaloryczny gainer na masę, będący połączeniem maltodekstryny i dekstrozy oraz koncentratu białka serwatkowego (WPC) w proporcjach 80:20, uznawanych za najbardziej uniwersalne i najlepsze dla osób o ekto- i mezomorficznym typie metabolicznym, którzy najczęściej mają problemy z pokryciem dziennego zapotrzebowania na proteiny i węglowodany samą dietą. Idealnie spisuje się jako uzupełnienie cyklu masowego.

Muscle Brick Whey (2100g) jest czystym koncentratem białka serwatkowego o doskonałym aminogramie, stąd doskonale uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie organizmu na aminowkasy, budujące mięśnie szkieletowe człowieka. Białko nasila procesy anaboliczne i antykataboliczne, dbając o równomierny, stały przyrost tkanki mięśniowej, jej prawidłową regenerację i ochronę przed zniszczeniem.

Duo Carbo (3000g) zawiera doskonale przyswajalne węglowodany o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, które przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni (skurczu) po bardzo wytężonym lub długotrwałym wysiłku fizycznym prowadzącym do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych. O ile białko dostarcza budulca, o tyle węglowodany są doskonałym źródłem energii, niezbędnej do efektywnego zachodzenia wszelkich procesów anabolicznych w organizmie.

Focus Energy Set (480g) to wieloskładnikowa przedtreningówka, przy produkcji której nie użyto zbędnych wypełniaczy, węglowodanów i cukru, a składniki aktywne stanowią aż 88% suchej masy odżywki. Preparat zawiera najsilniejsze substancje (m.in. kofeina, beta-alanina, NO-boostery, witaminy), które poprawiają możliwości psychofizyczne organizmu, zwłaszcza wydolność, wytrzymałość i koncentrację, co pozwala na odbycie jeszcze efektywniejszego, intensywniejszego treningu i szybsze osiągniecie zamierzonych rezultatów treningowych.

Creatine Powder (480g) zawiera krystalicznie czystą formę kreatyny – monohydrat, która charakteryzuje się bardzo wysoką tolerancją przez organizm. Kreatyna przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych i znacząco zwiększa siłę oraz wytrzymałość organizmu.

Vitamin Elite + DHA (90 tabs.) to dwuskładnikowa formuła witaminowo-mineralna, składająca się z 12 witamin i 10 minerałów, które przyjmuje się w dawkach dzielonych na dzień i na noc. Aż 22 składniki aktywne, połączone z dużą dawką zawartych w suplemencie makro- i mikroelementów, są gwarancją skutecznej suplementacji i szybkiego uzupełnienia ewentualnych niedoborów tych niezwykle ważnych dla organizmu substancji. Suplement został wzbogacony o kwasy tłuszczowe omega-3, pozyskane z oleju rybiego.

banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Muscle Mass Maker porcja 100g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami porcja 100g w ciągu dnia pomiędzy posiłkami
Muscle Brick Whey porcja 35g rano po przebudzeniu porcja 35g rano po przebudzeniu
porcja 35g w ciągu dnia między posiłkami
Duo Carbo porcja 70g przed treningiem -
Focus Energy Set porcja 6g 30 min. przed treningiem -
Creatine Powder porcja 6g rano na czczo porcja 6g rano na czczo
Vitamin Elite + DHA 1 kapsułka raz dziennie 1 kapsułka raz dziennie
   

 

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: