Bestseller

Redukcja tłuszczu, siła, dla mężczyzn

Trec Nutrition

Zestaw wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej, umożliwiający jednoczesne przyrosty siły oraz zachowanie witalności i stworzenie optymalnych warunków do rozwoju muskulatury, w skład którego wchodzą termogenik, jabłczan kreatyny, beta-alanina, T-boostery, witaminy i minerały oraz ułatwiający zasypianie kwas gamma-aminomasłowy.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

281,99 zł

Podstawowe informacje

Zestaw wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej, umożliwiający jednoczesne przyrosty siły oraz zachowanie witalności i stworzenie optymalnych warunków do rozwoju muskulatury, w skład którego wchodzą termogenik, jabłczan kreatyny, beta-alanina, T-boostery, witaminy i minerały oraz ułatwiający zasypianie kwas gamma-aminomasłowy.

Opakowanie: 180 kaps. + 90 kaps. + 60 kaps. + 60 kaps. + 120 kaps. + 60 kaps. + 60 kaps.

 

Rozbudowany zestaw suplementów. Zestaw ma zwiększyć poziom TESTOSTERONU dlatego składa się z Tribulus Terrestris 60%, kwas D-asparaginowy DAA, kwas gamma-aminomasłowy GABA,  dwu fazowy kompleks witamin i minerałów. Dodatkowo by z potęgować przyrost SIŁY  zestaw zawiera jabłczan kreatyny Cm3 oraz beta-alanin 700. W celu przyśpieszenia redukcji tkanki tłuszczowej oraz spotęgowania energii na treningu termogeniczna formuła Clenburexin. Zestaw przeznaczony dla osób zaawansowanych. 

redukcja

Chociaż w trakcie redukcji głównym celem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i odsłonięcie wyrzeźbionej sylwetki, nie można zapominać również o utrzymywaniu dobrej kondycji psychofizycznej, objawiającej się w przyrostach masy i siły, prawidłowej regeneracji oraz zachowywaniu wysokiej formy intelektualnej i libido. Dla osób, które cenią sobie kompleksowe rozwiązania, przygotowaliśmy zestaw odżywek Trec Nutrition, pozwalający objąć organizm maksymalną opieką w trakcie redukcji.

clenbanner


Podstawę zestawu stanowi jeden z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczy na rynku - Clenburexin. To wieloskładnikowy termogenik, który podwyższa termogenezę, rozbija molekuły tłuszczu i intensyfikuje jego spalanie w trakcie wysiłku, a także zwiększ udział tłuszczu w produkcji energii w trakcie wysiłku, hamuje apetyt, usuwa nadmiar wody spod skóry, zwiększa motywację do ćwiczeń oraz poprawia samopoczucie. 

beta ala 700


Żeby ćwiczyć dłużej i jeszcze wydajniej spalać tłuszcz, warto przed treningiem przyjąć porcję Beta Alanine 700 - beta-alanina podnosi poziom wytrzymałości aerobowej i anaerobowej, a także podnosi wydolność i hamuje zakwaszenie mięśni. Dodatkowo beta-alanina zwiększa siłę eksplozywną, działając synergicznie z inną substancją - kreatyną.

cm3 banner


Dołączony do zestawu redukcyjnego jabłczan kreatyny CM3 znacząco poprawia parametry siłowe mięśni, przyczyniając się do szybszej resyntezy ATP (energii wewnątrzkomórkowej), poprawiając pracę szybkokurczliwych włókien mięśniowych typu II, a także przyspiesza resyntezę glikogenu mięśniowego. Choć kreatyna znana jest głównie ze swoich właściwości zwiększających siłę mięśni, działa również mocno anabolicznie, przyczyniając się do jeszcze szybszych przyrostów tkanki mięśniowej, hamuje również kataboliczne działanie wolnych rodników.


Na wzrost mięśnia najlepiej wpływają hormony anaboliczne, przede wszystkim testosteron. To właśnie jego poziom może drastycznie spać na skutek wprowadzenia diety redukcyjnej i wyczerpujących ćwiczeń, dlatego do zestawu dołączono dwa T-boostery - kwas D-asparaginowy DAA Ultra oraz ekstrakt z tribulus terrestris Tribulon, które szybko przywracają wysokie stężenie testosteronu w organizmie, zapewniając maksymalną prędkość procesów anabolicznych, przyrosty siły oraz zwiększają witalność i poprawiają libido u mężczyzn.

tr


Zestaw wieńczy preparat GABA, który dostarcza czystego kwasu gamma-aminomasłowego. Substancja ta wspomaga zasypianie i gwarantuje długi, niezakłócony sen, który jest gwarancją szybkiego zachodzenia procesów regeneracyjnych. Dodatkowo to właśnie w trakcie snu dochodzi do wzmożonej produkcji hormonów anabolicznych GH oraz IGF-1, które dodatkowo potęgują zachodzące w organizmie procesy anaboliczne.

multipakc


Do zestawu dołączono preparat witaminowo-minerałowy. Warto pamiętać, że dieta redukcyjna oraz ćwiczenia fizyczne mogą doprowadzić do spadku funkcji obronnych organizmu, a skutkiem zmęczenia i osłabienia może być wzrost apetytu. Suplementacja Multipack Sport Day/Night Formula pomaga uporać się z niedoborami mikroelementów, pomagając utrzymać pełną sprawność psychofizyczną i dobrą kondycję w trakcie wymagającego czasu redukcji.

 

banner jak stosować odżywki

 

 Dni treningoweDni nietreningowe
Clenburexin 2 kapsułki w ciągu dnia 30 min przed posiłkiem 
2 kapsułki 30 min. przed treningiem
2 kapsułki w ciągu dnia 30 min przed posiłkiem 
2 kapsułki w ciągu dnia 30 min przed posiłkiem 
Beta Alanine 4 kapsułki 30 min. przed treningiem -
CM3 3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki bezpośrednio po treningu
3 kapsułki rano po przebudzeniu
3 kapsułki w ciągu dnia na pusty żołądek
DAA Ultra 1 kapsułka rano poprzebudzeniu
1 kapsułka przed snem
1 kapsułka rano poprzebudzeniu
1 kapsułka przed snem
Tribulon 2 kapsułki 30 min. przed treningiem 2 kapsułki 30 minut przed snem
GABA 2 kapsułki 30 min. przed snem 2 kapsułki 30 min. przed snem
Multi Pack 1 kapsułka (biała) po głównym posiłku
1 kapsułka (czarna)
30 min przed snem
1 kapsułka (biała) po głównym posiłku 
1 kapsułka (czarna) 
30 min przed snem
   

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: