Saw Palmetto OstroVit 90 tabs.

Ostrovit

Ekstrakt z palmy sabal w tabletkach OstroVit Sam Palmetto to skuteczny środek działający antyandrogennie, skutecznie przyczyniający się do zwiększenia produkcji dihydrotestosteronu (DHT) - aktywnej formy testosteronu.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

29,00 zł

Saw Palmetto. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 90 tabletek


Ekstrakt z palmy sabal w tabletkach OstroVit Sam Palmetto to skuteczny środek działający antyandrogennie, skutecznie przyczyniający się do zwiększenia produkcji dihydrotestosteronu (DHT) - aktywnej formy testosteronu.

Ekstrakt z palmy sabałowej jest uznawany za wiele ludów pierwotnych, zwłaszcza zamieszkujących Amerykę Północną, za afrodyzjak i środek działający protestosteronowo. Jak jest naprawdę? Jak się okazuje, ekstrakt z palmy sabal powoduje zwiększenie produkcji aktywnej formy testosteronu, znanej pod skróconą nazwą DHT. Mimo tego, że to właśnie dihydrotestosteron odpowiedzialny jest za silne działanie anaboliczne tego hormonu, powoduje on również silne zmiany androgenne, które mogą stać się przyczyną bolesnych nieprawidłowości w obrębie narządu krokowego i w konsekwencji doprowadzić do problemów z oddawaniem moczu czy przerostem prostaty. Stosowanie ekstraktu z palmy sabałowej, takiego jak zamknięty w tabletkach Saw Palmetto OstroVit, pozwala bezpiecznie podwyższyć poziom wolnego testosteronu bez obaw o wystąpienie skutków ubocznych związanych z tym procesem, bowiem ekstrakt z palmy sabałowej osłabia androgenne działanie DHT.

Zawarty w OstroVit Saw Palmetto ekstrakt z palmy sabal to wyciąg roślinny, bogaty w przeciwutleniające fitosterole, które wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Regularne stosowanie ekstraktu z palmy sabal pozwala wzmocnić organizm i usprawnić działanie układu odpornościowego, a także poprawia samopoczucie i kondycję, działając kompleksowo i witalizując.

Dawkowanie

Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie 30 min przed ostatnim posiłkiem.


Producent: Fitness Trading, Gołębie-Leśniewo 11, 07-305 Andrzejewo, Poland.

Składniki: ekstrakt z owoców palmy sabałowej (4:1), substancje wypełniające: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Substancje aktywne1 tabletka (porcja)
ekstrakt z owoców palmy sabałowej 1000 mg

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: