Guarana OstroVit 90 tabs.

Ostrovit

Guarana OstroVit to standaryzowany ekstrakt z nasion guarany w tabletkach, dostarczający z każdą tabletką aż 110 mg pobudzającej kofeiny. Suplement OstroVit Guarana to naturalne źródło energii, przydatne dla osób aktywnych ruchowo i intelektualnie, znajdujących się w okresie wzmożonego wysiłku psychofizycznego.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Guarana. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 90 tabletek


Guarana OstroVit to standaryzowany ekstrakt z nasion guarany w tabletkach, dostarczający z każdą tabletką aż 110 mg pobudzającej kofeiny. Suplement OstroVit Guarana to naturalne źródło energii, przydatne dla osób aktywnych ruchowo i intelektualnie, znajdujących się w okresie wzmożonego wysiłku psychofizycznego.

Spośród wielu naturalnych wyciągów roślinnych, guarana wykazuje wyjątkowe właściwości. W jej ziarnach znajduje się duża ilość kofeiny - silnej substancji psychostymulującej, która opóźnia pojawienie się zmęczenia i znużenia, zwiększa produkcję hormonów, m.in. odpowiedzialnej za intensywność spalania tkanki tłuszczowej adrenaliny, a także stymuluje układ krwionośny i oddechowy do intensywniejszej pracy, poprawiając możliwości wydolnościowe i wysiłkowe. W przeciwieństwie do kofeiny pozyskanej z innych źródeł, ta pochodząca z guarany uwalnia się znacznie dłużej i powoduje jeszcze dłuższy efekt pobudzenia. To właśnie bogaty w kofeinę ekstrakt z nasion guarany stanowi podstawę suplementu OstroVit Guarana.

OstroVit Guarana to standaryzowany ekstrakt z nasion guarany w tabletkach. Każda z nich dostarcza organizmowi aż 110 mg kofeiny, która skutecznie pobudza organizm i przygotowuje go do wysiłku fizycznego i intelektualnego. Suplement może być stosowany w porze przedtreningowej przez sportowców wszystkich dyscyplin sportu jako źródło energii, pobudzenia i motywacji przed wysiłkiem. Guarana OstroVit dobrze spisze się również w roli aktywatora przemian metabolicznych i jako środek wspomagający odchudzanie w okresie redukcji.

 

Dawkowanie

Stosować 1 porcję (1 tabletkę) dziennie.


Producent: Fitness Trading, Gołębie-Leśniewo 11, 07-305 Andrzejewo, Poland.

Składniki: standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana), substancje wypełniające: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciw zbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Substancje aktywne1 tabletka (porcja)
standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana, semilla) 500 mg

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: