Hydra Fast Lady 20 tabletek 01.2018

Olimp Labs

Hydra-Fast Lady - musująca, odświerzająca formuła dla aktywnych kobiet, do przygotowania doskonałego napoju gaszącego pragnienie w każdej sytuacji. Idealnie sprawdza się podczas treningu, rekreacji, upalnego dnia czy przy zwykłych, codziennych czynności.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

18,90 zł 4,90 zł

Podstawowe informacje

Hydra-Fast Lady - musująca, odświerzająca formuła dla aktywnych kobiet, do przygotowania doskonałego napoju gaszącego pragnienie w każdej sytuacji. Idealnie sprawdza się podczas treningu, rekreacji, upalnego dnia czy przy zwykłych, codziennych czynności.

Opakowanie: 60 tabletek musujących

DLA KOGO STWORZYLIŚMY Hydra-Fast Lady?
• dla kobiet dążących do zachowania odpowiedniego nawodnienia organizmu
• dla kobiet, które cenią sobie wygodę, smak i jakość przyjmowanych płynów
• dla kobiet, które ograniczają w diecie węglowodany i cukry, a lubią owocowe orzeźwiające smaki napojów z niewielką ilością kalorii
• dla kobiet dbających o wygląd swojej sylwetki

JAK POWINNAŚ STOSOWAĆ Hydra-Fast Lady?
• zalecaną dzienną porcję 2 tabletki możesz od razu rozpuścić w 500 ml wody lub podzielić na dwie mniejsze dawki.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI Hydra-Fast Lady:
• L-karnityna
• kwas hialuronowy
• magnez
• potas
• wapń
• witamina B2

Czy wiecie że! Woda stanowi około 60% masy ciała człowieka. Na jej całkowitą zawartość składa się woda wewnątrzkomórkowa i zewnątrzkomórkowa. Jest to niezwykle istotny składnik diety, jest niezbędna do transportu składników odżywczych, bierze udział w większości reakcji biochemicznych i regulacji temperatury ciała.
Zapotrzebowanie na wodę jest zmienne i zależy od szeregu czynników, do których należą między innymi aktywność fizyczna, temperatura i wilgotność otoczenia, masa ciałai ilość przyjmowanego pokarmu. Przyjmuje się, że średnie zapotrzebowanie na wodę to 30 ml/kg masy ciała a spożycie płynów powinno wynosić przynajmniej 1000-1500 ml na każde 1000 kcal wydatkowanej energii (Chabros i wsp., 2008).

Pamiętajcie! Utrata wody już na poziomie 1% masy ciała skutkuje upośledzeniem mechanizmu termoregulacji. Płyny powinny być uzupełniane stale. Warto zwrócić uwagę na fakt, że znak ostrzegawczy – uczucie suchości w ustach pojawia się zwykle dopiero po utracie wody w ilości około 3% masy ciała! Dalsze obniżenie zawartości wody wynoszące 4% masy ciała związane jest z obniżeniem możliwości wysiłkowych organizmu nawet o 30%!
Wysiłek fizyczny bardzo podnosi zapotrzebowanie organizmu na płyny. W zależności między innymi od typu aktywności straty wody wraz z potem mogą wynosić nawet 3-4 litry na godzinę. W związku z powyższym dobowe zapotrzebowanie na wodę mieści się w bardzo szerokich granicach. Średnio wynosi około 2,2 litra u kobiet. Ciekawostką jest, że w ekstremalnych przypadkach może wynieść nawet 16 litrów na dobę (WHO, 2004)!

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Związek ten transportuje kwasy tłuszczowe i wprowadza je w procesy spalania przebiegające w mitochondriach – umożliwia to przeniesienie kwasów tłuszczowych przez wewnętrzną błonę mitochondrialną do matriks centrum energetycznego komórki, gdzie związki te są rozkładane. L-karnityna jest więc związkiem niezbędnym do prawidłowego przebiegu utleniania kwasów tłuszczowych!
Przeprowadzono 24 tygodniowe badanie, którego uczestnicy przyjmowali dwa razy dziennie 2 g L-winianu L-karnityny w połączeniu z 80 g węglowodanów. Dla grupy badanej, w odróżnieniu od rezultatów grupy przyjmującej wyłącznie węglowodany wykazano:
- większy udział tkanki tłuszczowej w procesie wytwarzania energii przy wysiłku o intensywności 50% VO2 max,
- lepsze wytwarzanie energii przy intensywności 80% VO2 max,
- lepszą wydolność o 11% (Wall i wsp., 2011).

Kwas hialuronowy to składnik funkcjonalny i strukturalny tkanki łącznej. Związek ten jest naturalnym biopolimerem i niezbędnym składnikiem współtworzącym macierz zewnątrzkomórkową skóry właściwej. Posiada doskonałe właściwości wiązania wody.

W utrzymaniu równowagi elektrolitowej bierze udział zawarty w produkcie magnez. Dodatkowo pierwiastek ten zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i syntezie białek, przyczynia się do właściwego funkcjonowania układu nerwowego, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Pozostałe składniki Hydra-Fast Lady spełniają między innymi funkcje:

Potas pomaga:
- w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi
- w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
- we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego

Wapń:
- przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
- pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego

Ryboflawina (witamina B2):
- przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
- przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Szybsze wchłonięcie składników zapewnia płynna forma produktu. Z Hydra-Fast Lady nie musisz więcej nosić w torebce dużej, ciężkiej butelki z napojem! Wystarczy, że zabierzesz ze sobą porcję – potrzebną do przygotowania pysznego płynu wodę dostaniesz wszędzie!


Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 2 tabletki dziennie. 1 porcję (2 tabletki) rozpuścić w 500 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Składniki

Substancje aktywne2 tabletki100 g
Wartość energetyczna 116 kJ/ 27 kcal 1410 kJ/ 336 kcal
Tłuszcz 0,04 g 0,06 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,04 g 0,06 g
Węglowodany 0,08 g 1g
w tym cukry 0,08 g 1g
Białko 0,55 g 7 g
Sól 0,76 g 9,5 g
Wit. B2 1,4 mg (100%*) 17,1 mg (1220%*)
Wapń 120 mg (15%*) 1462 mg (182%*)
Magnez 56 mg (15%*) 682 mg (182%*)
Potas 300 mg (15%*) 3656 mg (182%*)
L-karnityna 1000 mg 12,2 g
Kwas hialuronowy 10 mg 122 mg

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: