Beta-Alanine Capsules 120 kaps.

Formotiva

FORMOTIVA BETA-ALANINE CAPSULES to suplement diety zawierający beta-alaninę w postaci kapsułek. To aminokwas będący izomerem L-alaniny, która występuje naturalnie w białkach ustrojowych.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł

Beta-Alanine Capsules. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 120 kapsułek


FORMOTIVA BETA-ALANINE CAPSULES to suplement diety zawierający beta-alaninę w postaci kapsułek. To aminokwas będący izomerem L-alaniny, która występuje naturalnie w białkach ustrojowych. Beta-alanina jest jednym ze składników karnozyny – dwupeptydu o właściwościach buforujących, który powstaje jako odpowiedź organizmu na spadek pH.

BETA-ALANINE CAPSULES zawiera aż 1000 mg czystej beta-alaniny w każdej kapsułce. Produkt polecany jest zarówno intensywnie trenującym sportowcom siłowym jak i wytrzymałościowym.

beta alanine

Dawkowanie

2 kapsułki 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody (co najmniej 250 ml).
W dni treningowe: 4 kapsułki przed treningiem.
W dni nietreningowe: 2 kapsułki rano po przebudzeniu oraz 2 kapsułki przed snem.


Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice.

Składniki: beta-alanina; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.

Substancje aktywne2 kapsułki4 kapsułki
Beta-alanina 2000 mg 4000 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywanie: Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25 st.C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: