Pure Glutamine Capsules 300 kapsułek

Formotiva Formotiva

Formotiva Pure Glutamine Capsules jest produktem przeznaczonym do uzupełniania diety w L-glutaminę dla osób ćwiczących zarówno profesjonalnie jak i rekreacyjnie.

Dostępny

Produkt archiwalny

Pure Glutamine Capsules. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 300 kapsułek


Formotiva Pure Glutamine Capsules jest produktem przeznaczonym do uzupełniania diety w L-glutaminę dla osób ćwiczących zarówno profesjonalnie, jak i rekreacyjnie. Glutamina jest jednym z najpowszechniej występujących w organizmie aminokwasów, stanowiącym naturalny element strukturalny białek mięśni szkieletowych. Dodatkowo w warunkach fizjologicznych odgrywa istotną rolę w metabolizmie azotu.

PURE GLUTAMINE CAPSULES to produkt w postaci wygodnych w użyciu kapsułek, który w każdej porcji dostarcza aż 5 g L-glutaminy najwyższej jakości.

Dawkowanie

Dorośli: 5 kapsułek 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody (co najmniej 250 ml).
W dni treningowe: 5 kapsułek przed treningiem oraz 5 kapsułek po treningu.
W dni nietreningowe: 5 kapsułek rano oraz 5 kapsułek pomiędzy posiłkami.


Producent: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice.

Składniki: L-glutamina; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.
Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.

Substancje aktywne5 kapsułek10 kapsułek
L-glutamina 5 g 10 g

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywanie: Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25 st.C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dodaj Komentarz: