NAC N-Acetyl L-Cysteine 90 tabs.

Ostrovit

OstroVit NAC, czyli N-acetyl L-cysteina, to zmodyfikowana forma cysteiny przyłączona do grupy acetylowej. Cysteina jest aminokwasem, który powszechnie występuje w ludzkim organizmie. Cysteina wchodzi w skład białek strukturalnych, w tym mięśni szkieletowych.

Oczekujemy na dostawę, wysyłka za 4 dni

34,00 zł

NAC. Suplement diety w tabletkach.
Opakowanie: 90 tabletek (masa netto: 89 g)


OstroVit NAC, czyli N-acetyl L-cysteina, to zmodyfikowana forma cysteiny przyłączona do grupy acetylowej. Cysteina jest aminokwasem, który powszechnie występuje w ludzkim organizmie. Cysteina wchodzi w skład białek strukturalnych, w tym mięśni szkieletowych.

Oprócz funkcji budulcowych wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Wykazuje wysokie zdolności oczyszczania organizmu z toksyn i wolnych rodników. Cysteina zwiększa poziom glutationu – najsilniejszego przeciwutleniacza, który opóźnia proces starzenia się organizmu, poprawia wydolność oraz skraca czas potreningowej regeneracji mięśni. OstroVit NAC jest suplementem niezbędnym dla osób prowadzących intensywny, aktywny tryb życia. Wspomaga przyrost masy mięśniowej spowodowany intensywnym treningiem, przyspiesza regenerację mięśni, zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu, potęguje efektywność ćwiczeń, opóźnia uczucie zmęczenia, zapobiega erozji elementów stawowych, chrząstek i więzadeł.

Preparat polecany jest szczególnie sportowcom i osobom aktywnym fizycznie jako naturalny wspomagacz organizmu pozwalający zachować młodość, zdrowia oraz sprawność fizyczną.

Zalety stosowania:
• opóźnia starzenie się organizmu,
• wspomaga proces usuwania toksyn z organizmu,
• przyspiesza odbudowę białek ustrojowych,
• wspomaga przyrost czystej masy mięśniowej,
• przyspiesza regenerację,
• zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu,
• niweluje odczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego,
• zwiększa efektywność treningów.


Dawkowanie

Stosować 1 porcję (1 tabletka) dziennie, 15 min przed posiłkiem.


Producent: Fitness Trading, Gołębie-Leśniewo 11, 07-305 Andrzejowo, Poland.

Składniki: N-acetyl L-cysteina, substancje wypełniające: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciw zbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Substancje aktywne1 porcja (1 tabletka)
N-acetyl L-cysteina 500 mg

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: