Beta Alanine 60 kapsułek

ActivLab ActivLab

β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold).

19.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Beta Alanine. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek (masa netto: 36 g)


β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

Efektem działania β-alaniny jest zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, zarówno w przypadku wysiłku aerobowego, jak również anaerobowego. Ponadto, β-alanina wpływa korzystnie na zwiększanie masy mięśniowej, a stosowana łącznie z kreatyną wykazują synergizm działania w zakresie uzyskiwania maksymalnej siły i beztłuszczowej masy ciała.

Sposób użycia

1 kapsułka 4 razy dziennie.


Producent: REGIS Sp. z o.o., ul. W. Sławka 3a, 30-633 Kraków, Polska.

Składniki: beta-alanina, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu).

Może zawierać śladowe ilości mleka, soi, pszenicy, jajek, selera, gorczycy.

Substancje aktywne1 kapsułkaporcja dzienna (4 kapsułki)
β-Alanina 1000 mg 4000 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator