Resveratrol 60 kaps.

Trec Nutrition Trec Nutrition

Resveratrol Trec Nutrition to kompleksowe połączenie antyoksydantu - reweratrolu, będącego antykatabolicznym polifenolem, oraz anabolicznej leucyny.

39.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

49,00 zł 39,00 zł

RESVERATROL. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek (masa netto: 42 g)


RESVERATROL zawiera resweratrol z ekstraktu z pestek winogron i leucynę. Resweratrol jest polifenolem zaliczanym do grupy flawonoidów i fitoestrogenów. RESVERATROL polecany jest do stosowania dla osób intensywnie trenujących oraz szczególnie narażonych na działanie stresu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wykazuje bardzo silne antyoksydacyjne działanie. Wolne rodniki namnażają się w dużych ilościach zwłaszcza w trakcie długiego i wyczerpującego wysiłku fizycznego. Niestety - naturalna bariera ochronna może wtedy nie zadziałać tak, jak powinna. Dlatego warto wykorzystać antyoksydacyjną moc tego roślinnego polifenolu, by uchronić swój organizm przed niszczącym działaniem substancji utleniających, które mogą przyczynić się do nasilonego katabolizmu mięśniowego.

O ile sam reweratrol przyczynia się do zahamowania procesów katabolicznych, o tyle dołączona do niego leucyna ma za zadanie intensyfikować anabolizm mięśniowy. Dzięki temu Reveratrol Trec Nutrition stanowi kompleksowy środek dla osób aktywnych fizycznie, który pozwoli im łatwiej osiągnąć cele treningowe, zwłaszcza te związane z budową beztłuszczowej masy mięśniowej.

DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki.

SPOSÓB UŻYCIA: Jednorazową porcję produktu – 1 kapsułkę popić 250 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie.
W dni treningowe: I porcja bezpośrednio po treningu, II porcja przed głównym posiłkiem.
W dni nietreningowe: 1 kapsułka 2 razy dziennie – przed posiłkami.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLAND

SKŁADNIKI: ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) [20% resweratrolu] (50%); L-leucyna (30%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje aktywne2 kapsułki (porcja)1 kapsułka
Ekstrakt z pestek winogron Vitis vinifera [20% resweratrolu] 700,00 mg 350,00 mg
w tym resweratrol 140,00 mg 70,00 mg
L-Leucyna 420,00 mg 210,00 mg

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Osoby przyjmujące leki mogą spożywać produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator