Hi Pro Omelette Gold 825g +10 próbek GRATIS

Olimp Labs Olimp Labs

HI PRO OMELETTE GOLD to wysokobiałkowy omlet w proszku od Olimp. Nie zawiera substancji słodzących, a by poprawić jego walory smakowe i odżywcze białą mąkę zastąpiono mąką kokosową.

Dostępny

Produkt archiwalny

Hi Pro Omelette Gold. Omlet w proszku. Suplement diety.
Opakowanie: 825 g


HI PRO OMELETTE GOLD to połączenie tradycji i nowoczesności! Produkt nie zawiera bowiem dodatku tradycyjnej mąki. Zamiast niej znajdziecie w składzie mąkę kokosową!

Termin ważności:  01.2019

Gratis 10 losowych próbek. 

HI PRO OMLETTE GOLD to:
- Prawdziwy, wysokobiałkowy omlet - w 100% oparty na białku z jajek!
- Brak dodatku białka serwatki
- Bez dodatku mąki ze zbóż
- Brak bezpośrednich źródeł glutenu
- Brak cukrów, soli kuchennej i substancji słodzących
- Wysoka zawartość błonnika - 13 g w porcji

HI PRO OMLETTE GOLD DEDYKUJEMY
Sportowcom, ludziom aktywnym oraz wszystkim dążącym do ograniczenia ilości węglowodanów w diecie i uzupełnienia jej pełnowartościowymi białkami. Dzięki wysokiej zawartości białka w porcji (35 g białka/75 g porcja) jest to idealne, wysokobiałkowe i proste w przygotowaniu śniadanie lub posiłek potreningowy każdego sportowca.
hi pro
NATURALNY SMAK HI PRO OMLETTE GOLD pozwoli Ci zadecydować, czy masz ochotę na słodkie, czy wytrawne dodatki. Dzięki naszemu omletowi, już dziś możesz zostać Szefem Kuchni!

Poznaj kilka ważnych szczegółów dotyczących HI PRO OMELETTE GOLD 
Wśród protein wchodzących w skład tego białka możemy wyróżnić ich około 40 rodzajów, z których najważniejsze to: albumina (54%), transferryna (12%), mukoid (11%), globuliny (8%), lizozym (3,5%), avidyna (0,06%) oraz inne (11,5%).

Białko jaja kurzego należy do grupy dość wolno trawiących się i wchłanialnych białek. Jego wskaźnik absorbcji mieści się w zakresie 1,5-3 godzin, zapewniając w tym okresie ciągłość nasycenia krwi aminokwasami. Niewątpliwie bardzo dobrze wpływa to na regenerację mięśniową po treningu, jak i utrzymanie dodatniego bilansu azotowego w okresie poza nim.

Obok białka jaja w produkcie znajduje się także wartościowy i niezwykle odżywczy proszek z całego jaja.

Jego istotną zaletą jest wysoka zawartość błonnika: 13 g na 1 porcję przy jednoczesnej bardzo ograniczonej ilości cukrów. Zawartość błonnika to ponad 50% dziennej rekomendacji WHO (która wynosi 20-40 g). U osób na diecie białkowej lub białkowo-tłuszczowej często występuje jego niskie lub bardzo niskie spożycie. Składniki pysznego HI PRO OMELETTE GOLD są dla nich doskonałym źródłem włókna pokarmowego! Należy pamiętać, że odpowiedni poziom spożycia błonnika związany jest z obniżeniem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, pomaga w regulacji masy ciała i poprawia perystaltykę jelit.

Dawkowanie

Sposób przygotowania: 1 porcję (75 g = 2 miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Mieszać do uzyskania jednolitej konsystencji. Smażyć z obu stron do momentu uzyskania optymalnej struktury.


Producent: OLIMP LABORATORIES, Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.

Składniki: białko jaja w proszku, jajo całe w proszku, błonnik kukurydziany, mąka kokosowa, mleko pełne w proszku, substancja spulchniająca – węglany sodu; substancja zagęszczająca – guma ksantanowa; emulgator – lecytyny (z soi).

Substancje aktywnena porcję (75 g + 150 ml wody)na 100 g proszku
Wartość energetyczna 1358 kJ/ 323 kcal 1810 kJ/ 431 kcal
Tłuszcz 11 g 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11 g 14 g
Węglowodany 15 g 20 g
w tym cukry 3,8 g 5 g
Błonnik 13 g 17 g
Białko 35 g 47 g
Sól 2,7 g 3,6 g

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.
Dodaj Komentarz: