Red Wolf BELTOR 90 kaps. 0

BELTOR BELTOR

Red Wolf z linii Beltor Trec Nutrition to silny suplement przedtreningowy, bazujący na najmocniejszych składnikach pobudzających i stymulujących (kofeina).

Dostępny

Produkt archiwalny

Red Wolf. Suplement diety w kapsułkach. Zawiera kofeinę.
Opakowanie: 90 kapsułek (masa netto: 130,5 g)


Red Wolf to prawdziwie wybuchowa mieszanina składników aktywnych, przeznaczona do stosowania przed najcięższymi wyzwaniami tj. ekstremalne treningi czy zawody. Red Wolf zawiera kompleks beta-alaniny, tauryny, L-tyrozyny i L-histydyny, wzmocniony dużą dawką czystej kofeiny bezwodnej. W jego składzie znajduje się również łatwo wchłanialny jabłczan cytruliny oraz L-norwalina. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 5 kapsułek.

Dawkowanie

Zalecaną dzienną porcję preparatu – 5 kapsułek stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Preparat popić 300 ml wody. Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę!


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: PRO-STIM COMPLEX [beta-alanina, tauryna, l-tyrozyna, l-histydyna, kofeina bezwodna], RED FLOW MATRIX [jabłczan cytruliny, l-norwalina], otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, azorubina) substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne5 kapsułek (porcja)
Pro-Stim Complex  
[Beta-Alanina; Tauryna; L-Tyrozyna; L-Histydyna] 4000,00 mg
Kofeina Bezwodna 200,00 mg
Red Flow Matrix  
[Jabłczan Cytruliny; L-Norwalina] 2100,00 mg

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytu zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadważliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni, w miejscu niedostępnym u dzieci.
Dodaj Komentarz:

Inne warianty tego produktu