COCONUT COOKING SPRAY 201g

Trec Nutrition

Wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Olej kokosowy bezzapachowy w aerozolu

COCONUT COOKING SPRAY OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY, RAFINOWANY,  W AEROZOLU, WYŁACZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU. COCONUT COOKING SPRAY jest doskonały do niskokalorycznego smażenia. Zapobiega przywieraniu potraw bez dodawania zbędnych kalorii.
Opakowanie: 201g = 760 porcji 

SKŁADNIKI: olej kokosowy rafinowany; gazy nośne: propan, butan.

 Olej kokosowy zamknięty w pojemniku ze specjalnym aplikatorem umożliwiającym precyzyjne dozowanie tłuszczu, dzięki czemu możemy smażyć nasze potrawy mając kontrolę nad tym ile kalorii trafia na patelnię. 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od ognia i źródeł ciepła, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed nadmierną ekspozycją na słońce. UWAGA! W niskiej temperaturze olej może zgęstnieć. W tym przypadku ogrzewać w ciepłej wodzie do uzyskania stanu płynnego.

Wartość odżywcza w 100gw 100g0,25g
Wartość energetyczna 3700kj 900 kcal 45% 9kj ./ 2 kcal
Tłuszcz 100g 0,25g
w tym kwasy nasycone 91g 0,23g
Węglowodany 0g 0g
w tym cukry 0g 0g
Białko 0g 0g
Sól 0g 0g

 

OSTRZEŻENIA: UWAGA! Produkt łatwopalny, pod ciśnieniem. Nie dziurawić i nie spalać nawet pustego opakowania. Ogrzanie grozi wybuchem. Używać w pomieszczeniach ze sprawną wentylacją. Nie wdychać. NIE STOSOWAĆ NA ROZPALONY GRILL

 

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: