Testoxx 60 kaps. TREC

Trec Nutrition Trec Nutrition

Testoxx Trec to bazujący na wyciągach z ziół booster testosteronu, w którym znajdziesz m.in. ekstrakty z ashwagandhy, żeń-szenia koreańskiego, Tribulus terrestris czy kozieradki. Całość została wzmocniona cynkiem.

65.00 Dostępny

65,00 zł

Testoxx. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie: 60 kapsułek (masa netto: 81 g)


Testoxx Trec Nutrition to formuła bazująca na skoncentrowanych wyciągach roślinnych, które wpływają pozytywnie na endogenną produkcję testosteronu oraz hamują aktywność hormonu stresu - kortyzolu - który działa jak antagonista najsilniejszego hormonu anabolicznego. Wszystko za sprawą przemyślanej kompozycji naturalnych składników, w której znajdziesz:

- ekstrakt z Tribulus terrestris, standaryzowany na 60% saponin steroidowych. To właśnie te substancje aktywne są odpowiedzialne za endogenne zwiększenie produkcji testosteronu, a także nasiloną sekrecję hormonu luteinizującego, którego wysokie stężenie również wpływa pozytywnie na proces uwalniania testosteronu,

- ekstrakt z korzenia ashwagandhy. Zawarte w nim witanolidy są w stanie znacząco, bo o prawie 150%, podnieść poziom testosteronu we krwi. Co ważne, wyciąg z ashwagandhy wpływa również na znaczne zmniejszenie stężenia kortyzolu, które może sięgać nawet 50%!,

- ekstrakt kozieradki. Zawarte w niej substancje aktywne (m.in. fenuzydy) wpływają pozytywnie na poziom testosteronu i wolnego testosteronu. Jest to również znany inhibitor aromatazy, a także afrodyzjak, mogący odczuwalnie poprawić libido,

- ekstrakt korzenia Maca zawiera składniki aktywne, które mogą stymulować pęcherzyki nasienne, pobudzając je do wzmożonego uwalniania testosteronu, jak również poprawiając jakość nasienia,

- ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego, bogaty w ginsenozydy, które zwiększają odporność, działają przeciwzmęczeniowo, a także wzmagają funkcje seksualne, pozwalając zwiększyć libido, poprawić jakość nasienia czy działając pomocniczo przy problemach z erekcją,

- cynk to minerał niezbędny do zachodzenia procesu steroidogenezy, a więc ma bezpośredni wpływa na prędkość i efektywność produkcji hormonalnej.

Dodatek piperyny optymalizuje wchłanianie składników aktywnych zawartych w odżywce Testoxx. Jej suplementację powinny rozważyć osoby borykające się ze zmniejszonym stężeniem testosteronu w organizmie, a także pomocniczo mężczyźni znajdujący się w grupie ryzyka niedostatecznej produkcji hormonalnej, a więc: aktywni fizycznie, narażeni na stres, nieprzestrzegający zdrowej diety czy mający ponad 30 lat, od kiedy następuje fizjologiczny spadek tego hormonu anabolicznego.

Sposób użycia

Jednorazową porcję produktu 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej 30 min. po posiłku. Nie stosować dłużęj niż 3 miesiące. 


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: ekstrakt tribulusa (Tribulus Terrestris) [60% saponin]; ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera) [1,5% witanolidy]; ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graeucum) [50% fenuzydów]; otoczka kapsułki ( żelatyna, barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza, dutlenek tytanu); ekstrakt korzenia maca (Lepidium meyenii) [4:1]; ekstrakt żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [10% ginsenozydów]; cynk (glukonian cynku); substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum ) [95% piperyny].

Składniki aktywne2 kapsułkiw 1 kapsułce 
Ekstrakt Tribulusa 60% 800 mg 400 mg
w tym Saponiny 480 mg 240 mg
Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy  600 mg 30 mg
w tym Witanolidy 9 mg 4,5 mg
Ekstrakt Kozieradki 400 mg 200 mg
W tym Fenuzydy 200 mg 100 mg
Ekstrakt korzenia MACA [4:1] 200 mg 100 mg
Ekstrakt żeńszenia-Koreańskiego  200 mg 100 mg
w tym Ginsenozydy  20 mg 10 mg
Cynk 15 mg 7,5 mg
Ekstrakt Piperzu czarnego  10 mg 5 mg
w tym Piperyna  9,5 mg  4,75 mg

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
- Data dodania: Ocena: 5
Pierwsze efekty zaobserwowałem po około 2 tygodniach, siła podskoczyła, czuje się bardziej wypoczęty i zregenerowany, znacznie lepiej mi się trenuje, mniejsze zapasy, jak dla mnie rewelacja.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator