Creatify 300g

Results Results

Creatify Results to stack kreatynowy, łączący aż 6 form kreatyny (m.in. TCM, kre-alkalyn i cytrynian) z substancjami wspomagającymi przemiany energetyczne zachodzące w mięśniach: magnezem i ekstraktem z korzenia buraka.

Dostępny

Produkt archiwalny

Creatify. Suplement diety w proszku zawierający kreatynę. Zawiera substancje słodzące.
Opakowanie: 300 g


Creatify RESULTS to stack kreatynowy, łączący w swojej formule 6 najlepiej przebadanych form kreatyny: monohydratu, buforowanego monohydratu (kre-alkalyn), pirogronianu, alfa-ketoglutaranu, cytrynianu i jabłczanu. Każda z tych form charakteryzuje się nieco odmiennymi właściwościami fizykochemicznymi. Połączenie ich w jednym suplemencie Creatify pozwoliło stworzyć stack dostarczający dużej dawki biodostępnej, doskonale rozpuszczalnej kreatyny, która szybko i skutecznie wysyca mięśnie, przyczyniając się do znaczącego podniesienia siły i możliwości wysiłkowych mięśni.

Suplement diety Creatify to nie tylko kreatyna. Do formuły włączono też:

- ekstrakt z korzenia buraka: to wydawałoby się pospolite warzywo jest prawdziwą skarbnicą cennych dla zdrowia witamin i minerałów. W suplementach diety wykorzystuje ekstrakt z korzenia buraka wykorzystuje się głównie jako źródło nitratów - substancji przyczyniających się do wzrostu poziomu tlenku azotu w organizmie. Większa ilość NO oznacza lepszy przepływ krwi, a co za tym idzie - zoptymalizowanie procesu transportu kreatyny do mięśni, gdzie może być efektywniej wykorzystana w procesie przemian ATP;

- magnez: pierwiastek ten bierze udział w licznych przemianach metabolicznych, w tym w procesie syntezy i rozpadu ATP. Działa więc synergicznie z kreatyną, maksymalizując efekt energetyczny, jaki daje zastosowanie suplementu Creatify.

DAWKOWANIE

1 porcję (1 miarka = 5,5 g) produktu rozpuścić w 200 ml zimnej wody i spożyć przed treningiem lub o innej porze dnia na pusty żołądek.


Wyprodukowano na terenie UE dla Results Nutrition Co. Dystrybutor: NUTRIFARM Sp. z o.o., PL - 39-200 Dębica, Pustynia 84 G.

Składniki: 69% Crea-Complex (monohydrat kreatyny, buforowany monohydrat kreatyny, pirogronian kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny), regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty, 3,6% ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.), 1,7% tlenek magnezu, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwniki – karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Informacja żywieniowa5,5 g (porcja)
Crea-Complex (Monohydrat kreatyny* Buforowanymonohydrat kreatyny* Pirogronian kreatyny* Alfa-ketoglutaran kreatyny* Cytrynian kreatyny* Jabłczan kreatyny*) 3,8 g
Ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.) 200 mg
Magnez 56,3 mg

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dopuszczalne zbrylenie produktu niewpływające na jego jakość.

Dodaj Komentarz: