CARNI-TEA 90 kaps.

DNA Your Supps DNA Your Supps

CARNI-TEA DNA Supps to suplement diety w kapsułkach, łączący w sobie dwie substancje wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej: L-karnitynę oraz zieloną herbatę.

32.90 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł 32,90 zł

CARNI-TEA. Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający L-karnitynę i standaryzowany ekstrakt zielonej herbaty bogaty w EGCG.
Opakowanie: 90 kapsułek (masa netto: 107,6 g)


CARNI-TEA to naturalny i bezpieczny sposób na intensyfikację spalania tkanki tłuszczowej! Jego działanie opiera się na synergicznym wpływie na organizm L-karnityny oraz zielonej herbaty. Karnityna jest substancją należącą do grupy L-stereoizomerów, która bierze udział w procesie beta-oksydacji. Jest to proces spalania tłuszczów w mitochondriach - badania udowodniły, że karnityna uefektywnia mechanizm uwalniania komórek tłuszczowych i ich transport do mitochondriów. Co ważne, długołańcuchowe kwasy tłuszczowe NIE MOGŁYBY pokonać mitochondrialnej bariery BEZ KARNITYNY, dlatego jej obecność w organizmie jest tak ważna!

Uczestnictwo w procesie beta-oksydacji to nie jedyne funkcje karnityny w organizmie. Substancja ta zwiększa również produkcję ATP, co w połączeniu z możliwością uzyskania energii ze spalanego tłuszczu sprawia, że suplementacja nią jest w stanie podnieść wytrzymałość wysiłkową. Karnityna to także antyoksydant - hamuje postępujące w trakcie treningu zakwaszenie, a także chroni mięśnie przed katabolizmem. W suplemencie CARNI-TEA użyto karnityny w formie winianu. Sprzężenie L-karnityny z działającym synergicznie winianem podniosło redukcyjny potencjał tej substancji w sposób maksymalny.

Formuła DNA CARNI-TEA została uzupełniona o ekstrakt z zielonej herbaty, standaryzowany na 55% galusanu epigalokatechiny (EGCG). Sama herbata jest chętnie dodawana do spalaczy tłuszczu ze względu na swoje działanie oczyszczające, regulowanie procesów trawienia tłuszczu, stymulację termogenezy oraz hamowanie apetytu. Zawarte w niej polifenole działają dodatkowo antyoksydacyjnie i prozdrowotnie, chroniąc organizm - który może być osłabiony dietą redukcyjną - przed infekcjami.

CARNI-TEA to suplement diety polecany zwłaszcza osobom odchudzającym się i znajdującym się na etapie robienia rzeźby. W jednym i drugim przypadku substancje aktywne zawarte w preparacie nasilą spalanie tkanki tłuszczowej, podniosą intensywność treningów, ochronią mięśnie przed zniszczeniem na skutek działania wolnych rodników, a także zmniejszą ryzyko wystąpienia choroby, która mogłaby zburzyć długofalowego realizację planu treningowego. Suplement nie zawiera kofeiny, stąd jest bezpieczny dla osób wykazujących zbytnią wrażliwość na jej działanie oraz niemogących jej stosować ze względów zdrowotnych.

DAWKOWANIE

2 kapsułki dziennie – w dni treningowe: przed treningiem i przed posiłkiem, w dni bez treningu: przed posiłkami. Przyjmować z dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


Wyprodukowano w UE dla D.N.A. SUPPS: Nutrifarm Sp. z o.o., PL - 39-200 Dębica, Nagawczyna 107 a.

Składniki: 69% L-winian L-karnityny, 12,6% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), substancje wypełniające – izomalt, celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa2 kapsułki (porcja)
L-winian L-karnityny 1640 mg
w tym L-karnityna 1100 mg
ekstrakt z zielonej herbaty 300 mg
w tym galusan epigalokatechiny 165 mg

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. W przypadku przyjmowania leków spożycie należy skonsultować z lekarzem.

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator