BCAA Monster Caps 120 kaps.

Biogenix Biogenix

BCAA Monster Caps od Biogenix to czyste BCAA z dodatkiem witaminy B6, dostarczające z każdą kapsułką aż 1100 mg aminokwasów rozgałęzionych w najszybciej przyswajalnej proporcji 2:1:1.

42.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

42,00 zł

BCAA Monster Caps. Suplement diety w formie kapsułek, zawierających kompleks aminokwasów rozgałęzionych.
Opakowanie: 120 kapsułek (masa netto: 153,6 g)


Biogenix BCAA Monster Caps to kompozycja krystalicznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w stosunku 2:1:1, wzbogacona dodatkową witaminą B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Jakie korzyści można osiągnąć, decydując się na suplementację BCAA Monster Caps?

1) Pobudzenie syntezy białek mięśniowych.

BCAA są aminokwasami wpływającymi pozytywnie na budowę i regenerację tkanki mięśniowej. Nasilają syntezę anabolicznych hormonów oraz aktywują proces kinazy mTOR, w wyniku której aminokwasy są łączone w dłuższe wiązania polipeptydowe (nowe białka).

2) Hamowanie katabolizmu mięśniowego.

BCAA jest głównym budulcem tkanki mięśniowej. By zapobiec jej niszczeniu na skutek mikrouszkodzeń, działania wolnych rodnych czy niewystarczającej podaży białka w diecie, warto stosować aminokwasy BCAA Monster Caps. Podane rano albo po treningu wchłoną się szybciej niż porcja odżywki białkowej, zapewniając natychmiastowe zahamowanie procesów niszczenia mięśnia.

3) Zwiększenie zasobów energetycznych.

Białko w organizmie może być naturalnie rozkładane do aminokwasów i wykorzystane jako źródło energii, np. na skutek niewystarczającej podaży węglowodanów. Bezpośrednio spalane są grupy metylowe aminokwasów rozgałęzionych, z kolei reszty aminowe i karboksylowe biorą udział w tzw. cyklu glukoza-alanina, którego produktem finalnym jest otrzymanie glukozy - energetycznego cukru.

4) Ochrona przed zmęczeniem.

Niewiele osób wie, że suplementacja BCAA może chronić organizm przed zmęczeniem psychofizycznym. BCAA mogą być zamieniane na energię, niezbędną w okresach wzmożonej aktywności i postępującego zmęczenia. Są one również inhibitorami serotoniny oraz tryptofanu - dwóch substancji, które odpowiadają za uczucie senności i znużenia.

Podstawą efektywnej suplementacji jest przyjmowanie BCAA w odpowiedniej dawce, wahającej się w granicach od 0,5 do 1 grama tych aminokwasów na każdy kilogram masy ciała. W jednej kapsułce BCAA Monster Caps Biogenix znajdziesz aż 1,1 g BCAA - tak duża dawka oraz kapsułkowa formuła to gwarancja skutecznej i efektywnej suplementacji, którą łatwo dopasujesz do indywidualnych potrzeb!

DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja: 5 kapsułek 3 razy dziennie - przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem, popijając dużą ilością wody.


Wyprodukowano dla: Biogenix Nutrifarm Sp. z o.o., PL - 39-200 Dębica, Nagawczyna 107a.

Składniki: wolne aminokwasy (43% L-leucyna, 21,5% L-walina, 21,5% L-izoleucyna), emulgator - lecytyny (z soi); regulator kwasowości - kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca - guma ksantnowa; 0,2% chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6); kapsułka (składniki otoczki- żelatyna, barwniki: E 171, E 110*, E 114*). *Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Informacja o wartości3 kapsułki (porcja)9 kapsułek15 kapsułek (3 porcje)
wartość energetyczna 64 kJ/15 kcal 192 kJ/46 kcal 321 kJ/77 kcal
tłuszcz 0 g 0 g 0 g
węglowodany 0 g 0 g 0 g
białko 2,8 g 8,4 g 14 g
sól 0 g 0 g 0 g
witamina B6 0,7 mg (50%) 2,1 mg (150%) 3,5 mg (250%)
aminokwasy rozgałęzione BCAA 3,3 g 9,8 g 16,5 g
w tym:      
L-leucyna 1,65 g 4,95 g 8,26 g
L-walina 0,83 g 2,48 g 4,13 g
L-izoleucyna 0,83 g 2,48 g 4,13 g

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator