CREATINE MAGNA POWER 120 kaps.

Olimp Labs

Creatine Magna Power to najwyżej zaawansowana technologicznie postać kreatyny, jaką udało się do tej pory wytworzyć w laboratoriach naukowych. Kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

59,00 zł

Podstawowe Informacje

Creatine Magna Power to najwyżej zaawansowana technologicznie postać kreatyny, jaką udało się do tej pory wytworzyć w laboratoriach naukowych. Kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu.

Opakowanie: 120 kapsułek

kreatyna magna logoKreatyna jest najskuteczniejszym – obok argininy – dozwolonym środkiem anabolicznym. Fakt ten potwierdziły zarówno liczne badania naukowe, jak też wieloletnia praktyka stosowania jej w sporcie. Jednakże, pełne wykorzystanie kreatyny jako suplementu stymulującego rozwój siły i masy ogranicza reakcja laktamacji, przekształcająca znaczną część spożywanej kreatyny w nieaktywną kreatyninę. W reakcji tej, grupa aminowa kreatyny wiąże się z jej grupą kwasową, co prowadzi do zamknięcia cząsteczki, utworzenia kreatyniny  i utraty aktywności anabolicznej. Reakcję tę przyspiesza wysoka kwasowość środowiska, jaka panuje w roztworach kreatyny przygotowanych do bezpośredniego spożycia, jak też w górnym odcinku przewodu pokarmowego.

W badaniu określono wytrzymałość w trakcie wysiłku fizycznego (mierząc czas od początku wysiłku do wyczerpania sił stosując 30 minutową przerwę między dwoma wysiłkami) po suplementacji różnymi źródłami kreatyny i magnezu. Wykazano, że osiągi przy stosowaniu chelatu kreatynowego magnezu znacznie wyprzedziły te uzyskane z mieszaniną kreatyny i tlenku magnezu oraz Placebo


Dlaczego Creatine Magna Power działa lepiej, niż zwykłe zestawienie kreatyny z magnezem?

Utworzenie chelatu kreatynowego magnezu chroni cząsteczkę kreatyny przed jej cyklizacją i przemianą w nieaktywną kreatyninę, w kwaśnym pH żołądka.

creatine magna power wykresEFEKT » więcej dostępnej kreatyny
Chelat dostarcza do układu krwionośnego bardziej aktywną kreatynę, która następnie transportowana jest wprost do komórek mięśniowych.

EFEKT » bardziej aktywna kreatyna
Kreatyna z chelatu zawiera w swojej cząsteczce atom magnezu uczestniczący w jej aktywności energetycznej i anabolicznej.

EFEKT » kreatyna zawsze działa
Faza ładowania okazuje się niepotrzebna: wystarcza już mniejsza dawka, gdyż chelat wykazuje odporność na kwasową cyklizację i przemianę w nieaktywną kreatyninę.

EFEKT » koniec przyjmowania dużych, nieekonomicznych dawek
Rekomendowana dawka chelatu jest 5 razy mniejsza, aniżeli monohydratu kreatyny.

EFEKT » zero ryzyka podrażnień układu pokarmowego
Dodatek cukrów jako transporterów nie jest konieczny do uzyskania wysokiej przyswajalności chelatu kreatyny, ponieważ insulina nie bierze udziału w jego transporcie do komórek mięśniowych.

EFEKT» wysoka przydatność przy dietach low carb
Brak stymulacji lipogenezy (produkcji tłuszczu), ponieważ nie występuje zwiększenie poziomu insuliny. Tkanka tłuszczowa pozostaje pod większą kontrolą glukagonu i noradrenaliny, co sprawia, że tłuszcz łatwiej wydostaje się z niej i służy jako źródło energii do pracy.

EFEKT» więcej beztłuszczowej masy mięśniowej
Chelat kreatyny nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody, jak ma to miejsce w przypadku monohydratu.EFEKT» zero podskórnego nawodnienia

Creatine Magna Power pakowana jest w  blistry.


creatine megna power w blistrach


Sposób użycia

Przyjmować 2 kapsułki 3 razy dziennie.


Skład Creatine Magna Power

Substancje aktywne2 kapsułki6 kapsułek
Wartość odżywcza 2 kapsułki 6 kapsułek
Wartość energetyczna 22,4 kJ / 5,36 kcal 67,2 kJ / 16,1 kcal
Białko 1,34 g 4,02 g
Węglowodany 0 g 0 g
Tłuszcze 0 g 0 g
Chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER 2200 mg 6600 mg
w tym: Magnez 176 mg (58% RDA) 528 mg (176% RDA)
Składniki: 85,3% chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER®, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

- Data dodania: Ocena: 5
Magna Power polecił mi kolega, który używa tylko tego i znacznie szybciej niż reszta składu zawsze dochodzi do formy. Informacje o działaniu chelatu magnezowego rzeczywiście są prawdziwe - w porównaniu do czystego monohydratu na chelacie nie mam retencji wody ani problemów żołądowych, za to jest wyraźna poprawa siły. Cena trochę wysoka, ale działanie zdecydowanie jej warte :)
- Data dodania: Ocena: 5
w miare dobre
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: