Białko konopi proszek 250g 11.2018

Intenson Intenson

Białko konopi Intenson to proteina pozyskana z jednej z najbardziej popularnych na świecie roślin. Proszek jest wysoce ceniony przez sportowców oraz ludzi prowadzących aktywny tryb życia.

19.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

19,00 zł

Białko konopi. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 250 g


Białko konopi Intenson to proteina pozyskana z jednej z najbardziej popularnych na świecie roślin. Proszek jest wysoce ceniony przez sportowców oraz ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Zawartość białka w produkcie wynosi ok. 45 g/100 g produktu.

Białko pozyskane z nasion konopi charakteryzuje się wysoką zawartością czystej proteiny. Ponadto cechuje się nie tylko najwyższą możliwą przyswajalnością, ale również wartościami odżywczymi, zawiera bowiem aż 20 aminokwasów, z czego połowa z nich zaliczana jest do aminokwasów, które wspomagają budowę oraz regenerację tkanki mięśniowej. Dodatkowo białko konopne zawiera stosunkowo niewielką ilość węglowodanów i tłuszczu oraz jest bardzo sycące, stąd szczególnie poleca się je jako uzupełnienie proteiny w codziennej diecie dla osób aktywnych fizycznie oraz odchudzających się.

Dużą zaletą białka konopnego jest jego neutralny smak, dzięki czemu można z powodzeniem dodawać je do różnych potraw i napojów. Nie zawiera laktozy, dlatego nie wywołuje problemów żołądkowych oraz jest całkowicie bezpieczne dla osób z alergią na mleko.

Sposób użycia

Jedną łyżeczkę wymieszać z mlekiem, jogurtem lub sokiem. Można dodać do płatków, deserów, sałatek. Zaleca się spożywanie do 2-3 łyżeczek dziennie.


Producent: Intenson Europe Sp. z o.o., Całowanie 94G, 05-480 Karczew, Polska.

Składniki: 100% białko konopi w proszku. Może zawierać: gluten.

Substancje aktywne100 g
wartość energetyczna 1445 kJ/345 kcal
tłuszcz, w tym: 9,7 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone 1,2 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone, w tym: 7,1 g
-- omega-6 5,5 g
-- omega-3 1,6 g
węglowodany, w tym: 4,7 g
-cukry 2,1 g
błonnik 20 g
białko 50 g
sól 0,5 g

Kraj pochodzenia: Litwa.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator