Creatine Powder 600g

ActivLab ActivLab

Creatine Powder ActivLab to tania i wydajna kreatyna w proszku. Jedna porcja suplementu Creatine Powder dostarcza 5 gramów czystego monohydratu kreatyny.

39.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

39,00 zł

Creatine Powder. Suplement diety w proszku. Zawiera substancję słodzącą.
Opakowanie: 600 g


Kreatyna zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi.

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej. Regularna suplementacja Creatine Powder zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi. Stopień rozdrobnienia 200 MESH wpływa na lepsze wchłanianie kreatyny przez organizm.

SPOSÓB UŻYCIA

6 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem. Opakowanie zawiera miarkę.


Producent: REGIS Sp. z o.o., ul. W. Sławka 3a, 30-633 Kraków, Polska.

Składniki: monohydrat kreatyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca: aspartam, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwniki: żółcień chinolinowa - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Zawiera źródło fenyloalainy.
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Substancje aktywne6 g (porcja)
Monohydrat kreatyny 5 g

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator