HMB w płynie 100 ml

Trec Nutrition

HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%.Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

75,49 zł

HMB Liquid. Suplement diety.
Opakowanie: 100 ml


HMB odznacza się silnym działaniem antykatabolicznym i anabolicznym. HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących. - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%. Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu.

Zadaniem HMB jest obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybka i pełna regeneracja mięsni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek.


hmb w płynieStosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej. Warunkiem „budowania” trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.


HMB (B-hydroxy B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów). HMB w formie płynnej charakteryzuje się najwyższym stężeniem czystego HMB od 95% do 99%. Ma ona postać gęstego i bardzo kwaśnego płynu. Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie.

Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.


HMB najlepiej jest połączyć w jednym cyklu z kreatyną, wówczas najszybciej osiągniemy przyrost beztłuszczowej masy ciała oraz znaczą poprawę siły!

DAWKOWANIE

Jednorazową porcję preparatu ‒ 1 ml (30 kropli) rozpuścić w 100 ml wody lub soku. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki: HMB (kwas ß-hydroksy ß-metylomasłowy) (100%).

Składniki aktywne3 ml (porcja)
HMB (Kwas ß-Hydroksy ß-Metylomasłowy) 3,00 ml

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: