Thermo Fat Burner + L-Carnitine 3000

Trec Nutrition Trec Nutrition

Synergicznie działający zestaw suplementów diety, optymalizujący proces spalania tkanki tłuszczowej, zwiększający poziom energii, poprawiający nastrój i hamujący chęć na słodycze.

99.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

99,00 zł

Thermo Fat Burner MAX +  L-Carnitine 3000 60 kapsułek. 
Opakowanie: 120 kapsułek (masa netto: 92,4 g) + 60 kapsułek (72 g)


Zestaw suplementów diety Trec Nutrition, w skład którego wchodzi Thermo Fat Burner oraz czysty winian L-karnityny L-Carnitine 3000, to połączenie synergicznie działających odżywek, aktywujących dwuetapowy proces odchudzania. Obejmuje on:

1) uwolnienie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych i ich transport do mitochondriów,

2) utlenienie tłuszczu i jego spalanie w procesach wykorzystujących energię.

W pierwszym etapie udział udział bierze L-tyrozyna dostarczana wraz z preparatem Thermo Fat Burner. To właśnie ta substancja nasila sekrecję adrenaliny i noradrenaliny, które są hormonami kluczowymi do zachodzenia procesu uwalniania tłuszczu z adipocytów - im więcej tych substancji, tym więcej tłuszczu zostanie uwolnionych do krwiobiegu, a co za tym idzie - więcej będzie mogło być spalonych. Zanim jednak do tego dojdzie, muszą być one przetransportowane do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy ich przemiany i utleniania. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe nie mogłyby przeniknąć do mitochondriów gdyby nie obecność L-karnityny, dostarczanej z suplementami Thermo Fat Burner oraz L-Carnitine 3000. Dopiero po ich przeniknięciu do mitochondriów mogą być efektywnie spalone. Wydatki energetyczne zwiększa termogeniczna moc formuły Thermo Fat Burner, oparta przede wszystkim na kofeinie, która nie tylko nasila termogenezę i związane z tym spalanie tłuszczu, ale i również przyspiesza metabolizm i poprawia nastrój.

To jednak nie wszystko. Poza optymalizacją spalania tłuszczu, chrom z Thermo Fat Burner dostarczany w dawce 200% dziennego zapotrzebowania umożliwia wyregulowanie gospodarki cukrowej oraz zapobiega pojawianiu się napadów głodów.

Wielotorowa intensyfikacja spalania tkanki tłuszczowej, poprawa samopoczucia i ułatwienie utrzymania niskokalorycznej diety to największe zalety, jakie można osiągnąć przyjmując ten zestaw suplementów diety.

 Thermo Fat Burner + L-Carnitine

DAWKOWANIE

Thermo Fat Burner: jednorazową porcję preparatu ‒ 2 tabletki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! Nie stosować kofeiny z innych źródeł.
L-Carnitine 3000: jednorazową porcję preparatu ‒ 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

THERMO FAT BURNER
Składniki: ekstrakt guarany (Paullinia cupana) [22% kofeiny]; winian L-karnityny; kofeina bezwodna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu); ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]; L-tyrozyna; ekstrakt zielonej kawy (Coffea robusta) [50% ACG]; substancja przeciwzbrylajaca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; chrom (pikolinian chromu).

Składniki aktywne2 kapsułki (porcja)
Ekstrakt Guarany (Paullinia cupana) [22% Kofeiny] 450,00 mg
Winian L-Karnityny 400,00 mg
w tym L-Karnityna 272,00 mg
Kofeina 152,00 mg
Ekstrakt Zielonej Herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG] 150,00 mg
L-Tyrozyna 81,20 mg
Ekstrakt Zielonej Kawy (Coffea robusta) [50% ACG] 60,00 mg
Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny] 50,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny] 5,00 mg
Chrom 40,00 µg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

L-CARNITINE 3000
Składniki: winian L-karnityny; stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca; żelatyna (A)/celuloza (B) – otoczka kapsułki (patrz symbol przed numerem partii produkcyjnej).

Substancje aktywne3 kapsułki1 kapsułka
Winian L-Karnityny 3000,00 mg 1000,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.
- Data dodania: Ocena: 5
Polecem to połączenie termogenika i l-karnityny. 4kg w 4 tygodniie ale trzymałem dietę i 3 treningi w tygodniu były.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu