Thermo Fat Burner+CLA+L-Carnitine

Trec Nutrition Trec Nutrition

Synergicznie działający zestaw suplementów diety składający się z termogenika, l-karnityny oraz kwas linolowy

Dostępny

Produkt archiwalny

Thermo Fat Burner MAX + CLA + L-Carnitine 3000. Zestaw suplementów diety w kapsułkach.
Opakowanie: 120 kapsułek (92,4 g) + 100 kapsułek (100 g)  + 60 kapsułek (72 g)


Zestaw suplementów diety Trec Nutrition, w skład którego wchodzi Thermo Fat Burner, CLA oraz czysty winian L-karnityny L-Carnitine 3000, to połączenie synergicznie działających odżywek, aktywujących dwuetapowy proces odchudzania. Obejmuje on:

1) uwolnienie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych i ich transport do mitochondriów,

2) utlenienie tłuszczu i jego spalanie w procesach wykorzystujących energię.

W pierwszym etapie udział udział bierze L-tyrozyna dostarczana wraz z preparatem Thermo Fat Burner. To właśnie ta substancja nasila sekrecję adrenaliny i noradrenaliny, które są hormonami kluczowymi do zachodzenia procesu uwalniania tłuszczu z adipocytów - im więcej tych substancji, tym więcej tłuszczu zostanie uwolnionych do krwiobiegu, a co za tym idzie - więcej będzie mogło być spalonych. Zanim jednak do tego dojdzie, muszą być one przetransportowane do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy ich przemiany i utleniania. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe nie mogłyby przeniknąć do mitochondriów gdyby nie obecność L-karnityny, dostarczanej z suplementami Thermo Fat Burner oraz L-Carnitine 3000. Dopiero po ich przeniknięciu do mitochondriów mogą być efektywnie spalone. Wydatki energetyczne zwiększa termogeniczna moc formuły Thermo Fat Burner, oparta przede wszystkim na kofeinie, która nie tylko nasila termogenezę i związane z tym spalanie tłuszczu, ale i również przyspiesza metabolizm i poprawia nastrój.

To jednak nie wszystko. Poza optymalizacją spalania tłuszczu, chrom z Thermo Fat Burner dostarczany w dawce 200% dziennego zapotrzebowania umożliwia wyregulowanie gospodarki cukrowej oraz zapobiega pojawianiu się napadów głodów.

Z kolei CLA działa u podstaw, hamując powstawanie komórek tłuszczowych i ograniczając odkładanie się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo suplementacja kwasem linolowym zmniejsza ryzyko pojawienia się cellulitu, który ma niekorzystny wpływ na wygląd skóry i sylwetki. Dodatkowo CLA jest silnym antyoksydantem, chroniąc przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przeciwdziałając katabolizmowi oraz starzeniu się skóry.

 Spalacze TREc Termoegenik, l-karnityna, CLA

DAWKOWANIE

Thermo Fat Burner: jednorazową porcję preparatu ‒ 2 tabletki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! Nie stosować kofeiny z innych źródeł.
L-Carnitine 3000: jednorazową porcję preparatu ‒ 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem.
CLA: jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Preparat stosować systematycznie przez okres 6–8 tygodni.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

THERMO FAT BURNER
Składniki: ekstrakt guarany (Paullinia cupana) [22% kofeiny]; winian L-karnityny; kofeina bezwodna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu); ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]; L-tyrozyna; ekstrakt zielonej kawy (Coffea robusta) [50% ACG]; substancja przeciwzbrylajaca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; chrom (pikolinian chromu).

Składniki aktywne2 kapsułki (porcja)
Ekstrakt Guarany (Paullinia cupana) [22% Kofeiny] 450,00 mg
Winian L-Karnityny 400,00 mg
w tym L-Karnityna 272,00 mg
Kofeina 152,00 mg
Ekstrakt Zielonej Herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG] 150,00 mg
L-Tyrozyna 81,20 mg
Ekstrakt Zielonej Kawy (Coffea robusta) [50% ACG] 60,00 mg
Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny] 50,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny] 5,00 mg
Chrom 40,00 µg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

L-CARNITINE 3000
Składniki: winian L-karnityny; stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca; żelatyna (A)/celuloza (B) – otoczka kapsułki (patrz symbol przed numerem partii produkcyjnej).

Substancje aktywne3 kapsułki1 kapsułka
Winian L-Karnityny 3000,00 mg 1000,00 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

CLA
Składniki: CLA (sprzężony kwas linolowy); otoczka kapsułki – żelatyna, glicerol; wit. E (octan D-alfa-tokoferylu).

Składniki aktywne3 kapsułki (porcja)
CLA (Sprzężony Kwas Linolowy) 1800,00 mg
Wit. E 11,01 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Dodaj Komentarz:

Inne warianty tego produktu