Thermo Fat Burner + CLA 200kaps

Trec Nutrition Trec Nutrition

Synergicznie działający zestaw suplementów diety, optymalizujący proces spalania tkanki tłuszczowej i ułatwiający osiągnięcie niskiej, beztłuszczowej masy.

145.99 Dostępny

Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

145,99 zł

Thermo Fat Burner MAX + CLA Softgel. Zestaw suplementów diety w kapsułkach. Termogenik zawiera kofeinę.
Opakowanie: 120 kapsułek (masa netto: 92,4 g) + 200 kapsułek (200 g)


Thermo Fat Burner najlepiej spożyć przed 06.2019
CLA najlepiej spożyć przed 10.2018 


Zestaw suplementów diety Trec Nutrition, w skład którego wchodzi Thermo Fat Burner oraz czysty kwas linolowy CLA to połączenie synergicznie działających odżywek, które:

1) przyspieszają uwolnienie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych,

2) nasilają termogenezę i przemianę materii, przyczyniając się do szybszego spalania tłuszczu,

3) zapobiegają powstaniu nowych komórek tłuszczowych i przrostowi tkanki tłuszczowej.

W pierwszym etapie udział udział bierze L-tyrozyna dostarczana wraz z preparatem Thermo Fat Burner. To właśnie ta substancja nasila sekrecję adrenaliny i noradrenaliny, które są hormonami kluczowymi do zachodzenia procesu uwalniania tłuszczu z adipocytów - im więcej tych substancji, tym więcej tłuszczu zostanie uwolnionych do krwiobiegu, a co za tym idzie - więcej będzie mogło być spalonych. Zanim jednak do tego dojdzie, muszą być one przetransportowane do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy ich przemiany i utleniania. Wydatki energetyczne zwiększa termogeniczna moc formuły Thermo Fat Burner, oparta przede wszystkim na kofeinie, która nie tylko nasila termogenezę i związane z tym spalanie tłuszczu, ale i również przyspiesza metabolizm i poprawia nastrój.

To jednak nie wszystko. Poza optymalizacją spalania tłuszczu, chrom z Thermo Fat Burner dostarczany w dawce 200% dziennego zapotrzebowania umożliwia wyregulowanie gospodarki cukrowej oraz zapobiega pojawianiu się napadów głodów.

Z kolei kwas linolowy, stanowiąc podstawę preparatu CLA Trec Nutrition, to środek znany ze swoich właściwości stymulujących rceptory PPAR, odpowiedzialnych m.in. za beta-oksydację kwasów tłuszczowych, kontrolę homeostazy energetycznej oraz termogenicznej, a także transport cholesterolu i przemianę lipidów. CLA działą więc synergicznie z Thermo Fat Burner Max, przyczyniając się do nasilenia spalania tkanki tłuszczowej. Pokazują to również badania działania kwasu linolowego, wskazujące na jego właściwości związane z obniżeniem poziomu trójglicerydów, a także szybszą redukcją tkanki tłuszczowej i przyrostami beztłuszczowej masy ciała u osób regularnie przyjmujących CLA.

Wielotorowa intensyfikacja spalania tkanki tłuszczowej, poprawa samopoczucia i ułatwienie utrzymania niskokalorycznej diety to największe zalety, jakie można osiągnąć przyjmując ten zestaw suplementów diety.

DAWKOWANIE

Thermo Fat Burner: jednorazową porcję preparatu ‒ 2 tabletki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! Nie stosować kofeiny z innych źródeł.
CLA: jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Preparat stosować systematycznie przez okres 6–8 tygodni.


Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

THERMO FAT BURNER
Składniki: ekstrakt guarany (Paullinia cupana) [22% kofeiny]; winian L-karnityny; kofeina bezwodna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu); ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]; L-tyrozyna; ekstrakt zielonej kawy (Coffea robusta) [50% ACG]; substancja przeciwzbrylajaca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; chrom (pikolinian chromu).

Składniki aktywne2 kapsułki (porcja)
Ekstrakt Guarany (Paullinia cupana) [22% Kofeiny] 450,00 mg
Winian L-Karnityny 400,00 mg
w tym L-Karnityna 272,00 mg
Kofeina 152,00 mg
Ekstrakt Zielonej Herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG] 150,00 mg
L-Tyrozyna 81,20 mg
Ekstrakt Zielonej Kawy (Coffea robusta) [50% ACG] 60,00 mg
Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny] 50,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny] 5,00 mg
Chrom 40,00 µg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

CLA SOFTGEL
Składniki: CLA (sprzężony kwas linolowy); otoczka kapsułki – żelatyna, glicerol; wit. E (octan D-alfa-tokoferylu).

Składniki aktywne3 kapsułki (porcja)
CLA (Sprzężony Kwas Linolowy) 1800,00 mg
Wit. E 11,01 mg

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator