Ashwagandha Max TREC 60 kaps

Trec Nutrition Trec Nutrition

Najmocniejsza na rynku  9% witanolidów !

45.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

45,00 zł

Ashwagandha MAX. Suplement diety w kapsułkach.
Opakowanie :  60 kapsułek 


 EKSTRAKT KORZENIA ASHWAGANDHY standaryzowany na   9% witanolidów. ASHWAGANDHA MAX zawiera ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera), który posiada właściwości adaptogenne, wspomaga siły witalne i kondycję psychofizyczną. 


ASHWAGANDHA MAX. Suplement diety. EKSTRAKT Z ASHWAGANDHY. ASHWAGANDHA MAX zawiera ekstrakt z Ashwagandhy (Withania somnifera) o wysokiej zawartości witanolidów, aż 30 mg witanolidów w 1 kapsułce. ASHWAGANDHA MAX polecany jest do stosowania dla osób intensywnie trenujących oraz szczególnie narażonych na działanie stresu.Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, Polska.

Składniki Ashwagandha max

Ekstrakt z Ashwagandhy [cała roślina] (Withania somnifera) [9% witanolidy] (71,3%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE
1 kapsułka
Ekstrakt Ashwagandhy [cała roślina] (Withania somnifera) [9% witanolidy] 335 mg
  • w tym Witanolidy 30 mg
SPOSÓB UŻYCIA:
Jednorazową porcję produktu – 1 kapsułkę popić 250 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie w trakcie posiłku.

OSTRZEŻENIA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ, KRAJ POCHODZENIA: Patrz spód opakowania.
- Data dodania: Ocena: 5
Bardzo dobra, najmocniejsza jaką miałem
- Data dodania: Ocena: 5
Pierwszy raz stosowałem ashwagandhe, zauważyłem pozytywny wpływ na sen i regenerację. Polecam
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne warianty tego produktu