100% Leucine 200g

Ostrovit Ostrovit

19.90 Dostępny

34,90 zł 19,90 zł

LEUCINE 200G SUPREME PURE (L-LEUCYNA) Suplement diety

Opakowanie : 200g
Najlepiej spożyć przed 25.10.2018 

LEUCINE Supreme Pure to preparat stworzony w oparciu, o wyłącznie jeden składnik jakim jest L-leucyna. Zbędne aromaty, konserwanty i wypełniacze, zostały tutaj celowo pominięte. Mikronizacja na poziomie farmaceutycznym.

Substancje aktywnew 1 porcji 5 g
L-leucyna 5000 mg

Zalecan dawkowanie :Jedną porcję 5g (2 miarki) wymieszać ze 100-150ml wody lub ulubionego soku. W dni treningowe pić jedną porcję po treningu.

Składniki :100% L-leucyna.

UWAGI: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED: Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator