Smart Shake 600ml Fiolet

Firma Firma

Shaker wysokiej jakości z dwoma pudełeczkami na kapsułki / proszek.

17.00 Dostępny

Wysyłka w ciągu 24 godzin

35,00 zł 17,00 zł

Shaker Smart z dwoma pojemnikami

Smart Shake Original 600ml to shaker, w którym zmieścisz wszystkie niezbędne Ci suplementy i odżywki. Jest to możliwe dzięki dwóm dodatkowym pojemnikom. Jeden z nich - zaopatrzony w specjalne przegrody - służy do przechowywania: tabletek i kapsułek, w drugim natomiast możesz zawsze mieć pod ręką dodatkową porcję odzywki węglowodanowo-białkowej, białka, kreatyny, czy BCAA w proszku.

 

DLACZEGO JEST LEPSZY INNYCH SHAKERÓW?

Dzięki Smart Shake Original błyskawicznie wykorzystasz potreningowe okno anaboliczne. Spokojnie zmieścisz w Nim kapsułki, czy większa ilość odżywki w proszku.
Jednak to Ty sam decydujesz jak zagospodarować przestrzeń pojemników. W każdej chwili możesz wyjąć przegrody i stworzyć miejsce na dodatkową porcję odżywki.
Koniec z zabieraniem ze sobą masy suplementów w osobnych słojach, pojemnikach czy pill boxach - od teraz wszystko zmieścisz w jednym genialnie stworzonym shakerze.


smart shaker

Technologia Anti-Leak sprawia, że w shakerze można przygotowywać gorące (do 120˚C) jak i chłodne napoje bez żadnych obaw o jego zniszczenie.

Shaker Smart Shake dzięki rewolucyjnemu wklęsłemu filtrowi eliminuje wszystkie grudki z napoju i doprowadza go do idealnej konsystencji.
Shaker zaopatrzony jest także w karabińczyk, który można wykorzystać na wiele sposobów. 

Smart Shake ma pojemność 600ml wystarczającą by przygotować każdą porcję napoju przed - lub potreningowego.

Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator