Creatine Monohydrate Powder 550g

Olimp Labs

Olimp Creatine Monohydrate Powder jest preparatem dietetycznym zawierającym kreatynę w proszku. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych.

Wysyłka w ciągu 24 godzin

69,00 zł

Creatine Monohydrate Powder. Suplement diety w proszku.
Opakowanie: 550 g


Olimp Creatine Monohydrate Powder jest preparatem dietetycznym zawierającym kreatynę w proszku. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Odpowiednie uzupełnienie poziomu kreatyny w organiźmie zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii, co przyczynia się do podniesienia intensywności i wydajności pracy mięśni.

Koncentrat w proszku OLIMP KREATYNA POWDER (CREATINE MONOHYDRATE) jest preparatem dietetycznym zawierającym wysokozmikronizowaną kreatynę w proszku (200 mesh). Wysoka koncentracja kreatyny w mięśniach stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co wpływa na szybszy przyrost tzw. beztłuszczowej masy mięśni oraz ich sprawność.


Zastosowanie

Olimp Creatine Monohydrate Powder przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych dyscyplin szybkościowo - siłowych (ciężary, sprinty, skoki, rzuty, itp.), wytrzymałościowo - siłowych (kulturystyka, sprinty przedłużone, biegi średnie, sporty walki, itp.), wytrzymałościowych (biegi długie, maraton, gry zespołowe, wyścigi etapowe, itp.).


DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja: 3-6 g proszku (1-2 miarki) po treningu lub o podobnej porze w dzień nie treningowy.


Producent: OLIMP LABORATORIES, Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica.

Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny.

Wartość odżywcza3 g (porcja)6 g (2 porcje)100 g
Wartość energetyczna 46 kJ/11 kcal 91 kJ/22 kcal 1518 kJ/363 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 0 g 0 g 0 g
w tym cukry 0 g 0 g 0 g
Sól 0 g <0,01 g 0,12 g
Monohydrat kreatyny 3 g 6 g 100 g

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Dodaj Komentarz:

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: